„Zdrajcy metalu” drugą najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce!

Ma poczucie humoru, ale niejednego wkurza – zespół Nocny Kochanek odnosi coraz większe sukcesy. Jego najnowsza płyta „Zdrajcy metalu” zadebiutowała na 2. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży. Oznacza to, że „Zdrajcy metalu” są drugim najczęściej kupowanym albumem muzycznym w Polsce, ustępując miejsca wyłącznie… Michaelowi Jacksonowi.

To, co dla wielu od dawna było jasne, znalazło swoje potwierdzenie w zestawieniu najczęściej kupowanych płyt w Polsce – Nocny Kochanek podbił serca polskich fanów, debiutując na 2. miejscu publikowanej przez ZPAV Oficjalnej Listy Sprzedaży.

W zestawieniu Nocny Kochanek musiał uznać wyższość jedynie Michaela Jacksona i płycie „Number Ones”. Tuż za jego plecami uplasowała się natomiast… Metallica.

Zespół nie kryje zaskoczenia, ale i radości spowodowanej znakomitym wynikiem sprzedażowym „Zdrajców Metalu”.

– Ten wynik przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! – na gorąco komentuje swój sukces Nocny Kochanek i zwraca się do fanów: – Dziękujemy Wam, Zdrajcy!

Przypomnijmy: wydany 13 stycznia tego roku album „Zdrajcy metalu” to druga płyta w dorobku zespołu, który choć kocha klasyczną, heavy metalową galopadę, z metalu (i metalowców) lubi się pośmiać – czym niejednemu zadeklarowanemu miłośnikowi ciężkich brzmień mocno zaszedł za skórę.

Warto odnotować, że „Zdrajców metalu” w całości można odsłuchać na YouTube (materiał załączamy poniżej). Uprzedzamy jednak: krążek zawiera nieprzyzwoity humor.

Więcej informacji o Nocnym Kochanku, nadchodzących koncertach grupy i nowościach z nią związanych znajdziecie na Facebooku via [link]

Pierwsza dziesiątka najnowszego notowania OliS-u (3 /2017 [823]) przedstawia się następująco:

1. Michael Jackson – „Number Ones”
2. Nocny Kochanek – „Zdrajcy metalu”
3. Metallica – „Hardwired… to Self-Destruct”
4. Paluch – „Ostatni krzyk osiedla”
5. Leonard Coher – „You Want It Darker”
6. Agnieszka Chylińska – „Forever Child”
7. Sylwia Grzeszczak – „Tamta dziewczyna”
8. The XX – „I See You”
9. O.S.T.R. – „Życie po śmierci”
10. Różni wykonawcy – „Męskie Granie 2016”

fot. Albert Gula

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.