Współpraca marketingowa


RockMetalNews.pl to jeden z największych portali muzycznych poświęconych muzyce rockowej i metalowej w polskim internecie. Codziennie docieramy do tysięcy fanów mocnych brzmień i kultury alternatywnej.

Chcesz zaprezentować swoją markę, produkt lub usługę za pośrednictwem naszego portalu oraz naszych profili w wiodących mediach społecznościowych? Stworzymy dla Ciebie angażującą treść i znajdziemy odpowiednią przestrzeń do jej ekspozycji.

Nie jesteśmy kolejnym portalem internetowym. Wyróżniają nas stuprocentowo unikalne treści, które pozwalają nam pojawiać się wysoko w wynikach wyszukiwania Google. Pomimo stosunkowo krótkiego stażu portalu (rozpoczęliśmy działalność w 2017 r.) mamy zaindeksowanych ponad 1000 stron w TOP10 wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google (dane według serwisu Senuto).

Duży nacisk kładziemy na autorskie materiały video, w tym wywiady i reportaże. Do tej pory na różnych kanałach (m.in. Facebook, Instagram, YouTube) wyświetliło je ponad 1000000 odbiorców.

Łącznie nasze kanały w mediach społecznościowych obserwuje ok. 250 000 odbiorców.

Newsy i artykuły

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Nasze treści każdego dnia angażują fanów mocnych brzmień, często wzbudzając emocje i skłaniając naszych odbiorców do komentowania ich, udostępniania i polecania innym. O wielu wydarzeniach i koncertach fani rocka i metalu w pierwszej kolejności dowiadują się od nas. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do newsów. Zależy nam, by czytelnicy RockMetalNews.pl mogli znaleźć również znacznie bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Przykłady takich treści są dostępne na podstronie działu z artykułami.

Interesuje Cię publikacja artykułu sponsorowanego lub serii takich artykułów? Jesteśmy otwarci na współpracę. Możemy stworzyć dla Ciebie wysokiej jakości, unikalną treść i kompleksowo zadbać o jej publikację, a także opublikować już gotowy materiał pod warunkiem, że będzie zgodny z naszymi standardami i zarazem wartościowy dla naszych odbiorców. Oferta dotycząca publikacji artykułów sponsorowanych uwzględnia umieszczenie jednego lub kilku linków z atrybutem dofollow wskazanych przez klienta.

Produkcja i dystrybucja materiałów video

Materiały video to ważna część RockMetalNews.pl. Tworzymy m.in. wywiady, minidokumenty, materiały lifestyle’owe i produktowe, publikując je na Facebooku, Instagramie i YouTube. Posiadamy własną przestrzeń oraz pełne zaplecze sprzętowe, w tym profesjonalne kamery spełniające standardy produkcji telewizyjnych i filmowych, sprzęt oświetleniowy, systemy stabilizacji i bazę montażową. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji dowolnego materiału i przygotować jego publikację za pośrednictwem naszych kanałów w mediach społecznościowych oraz na RockMetalNews.pl. Interesuje Cię produkcja materiału video, który zaprezentuje Twoją markę, jej ambasadorów lub konkretny produkt, a może chcesz zostać partnerem jednej z naszych serii materiałów? Zapraszamy do kontaktu!

Podstawowe zasady współpracy

Szanujemy naszych odbiorców, dlatego możemy przygotować i publikować wyłącznie materiały o produktach, które są sprawdzone i nawiązują do charakteru RockMetalNews.pl. Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy pod warunkiem, że będzie etyczna i uczciwa względem społeczności skupionej wokół RockMetalShop.pl i RockMetalNews.pl.

Oferta współpracy marketingowej nie jest skierowana do zespołów. Treści stricte muzyczne na RockMetalNews.pl są niezależne i zgodne z naszymi preferencjami. Muzyków odsyłamy do zakładki „Kontakt”.

W sprawach związanych ze współpracą marketingową prosimy o kontakt na adres: [email protected]