Marilyn Manson: Oswoić bestię
jinjer_wywiad
The Sixpounder: Najważniejsze to się nie poddawać
Filip i Paweł z The Sixpounder w szczerym wywiadzie o funkcjonowaniu zespołu w czasie pandemii, nadchodzącym albumie „Killer King” i ich nowym projekcie Flamingo Flame
Slipknot. Muzyka, pasja, gniew
jinjer_wywiad
Monika Barańska: Wydarzenia hybrydowe to przyszłość
Szefowa Louder Fest opowiada o tworzeniu festiwalu w okresie pandemii, wyzwaniach związanych z profesjonalnym streamingiem koncertów i przyszłośći Louder Fest
Skøv: „Nie zależy nam na moralizowaniu”
jinjer_wywiad
It Follows: W tunelu, którym idziemy, nie pali się światło
Klama i Kobi z zespołu It Follows o coraz wyraźniejszym pierwiastku mroku w twórczości It Follows, współpracy z angielskim artystą Mr. Deadwaterem i koncertach po pandemii
Kvelertak na własnych zasadach. „Robimy rzeczy, które uważamy za fajne”
jinjer_wywiad
Mentally Blind: Nowy wywiad
Porozmawialiśmy z jednym z najciekawszych młodych zespołów na polskiej scenie. Premiera wywiadu wkróce.

Wywiady


Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości, tak by wszystkie rozmowy przebiegały w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze. Odwiedzają nas kolejne zespoły, co oznacza, że w najbliższym czasie zobaczycie trochę nowych materiałów.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić.

Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów. Wszystkie są dostępne na kanale YouTube. Poznajcie bliżej zespoły tworzące polską scenę muzyki rockowej i metalowej, a jeśli macie pomysł, kogo moglibyśmy zaprosić, dajcie nam znać, korzystając z formularza poniżej!

Polecamy


Filip Sałapa (The Sixpounder): Lifestyle

Filipa możecie kojarzyć z The Sixpounder, ale też z prowadzenia wywiadów Six Questions Show, które regularnie publikowaliśmy na RockMetalNews.pl. Tym razem to my przepytaliśmy Filipa, kładąc nacisk na jego muzyczne inspiracje. Kto był największym idolem Filipa, gdy wkręcił się w muzykę? Z jaką kapelą najchętniej pojechałby w trasę? Co robi poza muzyką? Sprawdźcie nasz luźny, lifestyle’owy materiał z Filipem w roli głównej, a jeśli już go widzieliście – zapraszamy do obejrzenia analogicznego materiału nagranego z Ostrym z The Sixpounder!

Autor materiału: Krzysztof Sobieralski

Gdzie oglądać nasze materiały na bieżąco?


Wszystkie treści video publikujemy na Facebooku

Nie macie Facebooka? Aby każdy mógł oglądać nasze materiały, wróciliśmy na YouTube, gdzie znów lądują wszystkie nasze realizacje. Wciąż publikujemy je również na RockMetalNews.pl wraz z obszernymi zajawkami i opisami.

Macie pomysł na zwiększenie dostępności naszych wywiadów, a może znacie jakiś kanał, gdzie dodatkowo moglibyśmy je publikować? Dajcie nam znać. Rozważymy każdą opcję!

 

Bądź z nami na YouTube

Po dłuższej przerwie wracamy do publikowania naszych materiałów na YouTube. Zależy nam na tym, żeby nasze treści były jeszcze bardziej dostępne. Wkładamy w nie mnóstwo serca i pracy. Subskrybując nasz kanał YouTube, okazujesz nam wsparcie i motywujesz do działania. Jeśli podoba Ci się to, co robimy, kliknij w poniższy przycisk. Dziękujemy.

 

Autorzy treści video


Piotr Garbowski

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque arcu sapien, volutpat sit amet sapien vitae, facilisis rhoncus turpis. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Ut volutpat finibus dignissim. Nullam ac quam erat. Phasellus dapibus, ante eget ornare aliquam, mauris tortor faucibus elit, quis convallis metus ex vitae turpis. Sed interdum, nibh vel volutpat tempus, odio est pretium ante, sit amet dapibus neque lacus condimentum libero.

Kontakt z Piotrem

Krzysztof Sobieralski

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque arcu sapien, volutpat sit amet sapien vitae, facilisis rhoncus turpis. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Ut volutpat finibus dignissim. Nullam ac quam erat. Phasellus dapibus, ante eget ornare aliquam, mauris tortor faucibus elit, quis convallis metus ex vitae turpis. Sed interdum, nibh vel volutpat tempus, odio est pretium ante, sit amet dapibus neque lacus condimentum libero.

Kontakt z Krzysztofem

Masz propozycję materiału video?


Reprezentujesz ciekawych, ambitnych artystów? Pracujesz dla agencji koncertowej, która organizuje rockowe lub metalowe wydarzenie? A może po prostu masz pomysł, o kim moglibyśmy zrobić materiał video? Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Staramy się docierać do zespołów własnymi kanałami, ale każda pomoc jest na wagę złota!

Jesteśmy mobilni i posiadamy bardzo rozbudowane zaplecze sprzętowe: kamery rejestrujące obraz w rozdzielczości 4K, profesjonalne oświetlenie, pełne omikrofonowanie i wiele, wiele więcej niezbędnych narzędzi. Dzięki temu możemy utrzymywać wysoki standard publikowanych treści.

Szanujemy zarówno widzów, jak i artystów. Do realizacji każdego materiału zawsze podchodzimy przygotowani. Jesteśmy pasjonatami muzyki i na bieżąco śledzimy to, co aktualnie dzieje się w środowisku. Docieramy do szerokiego grona odbiorców. Nasz cel to tworzenie najlepszych jakościowo rockowych i metalowych materiałów video w polskim internecie.

 

Zwykle realizacja materiału video przebiega w kilku krokach:

Umawiamy się z zespołem, managementem lub organizatorem koncertu

Przybywamy na miejsce i rozkładamy sprzęt, a następnie przygotowujemy się do pracy

Nagrywamy wywiady oraz wszystkie potrzebne ujęcia niezbędne do zmontowania materiału

Składamy sprzęt i w miarę możliwości na miejscu ustalamy szczegóły późniejszej publikacji

Montaż materiału

Publikacja

Formularz kontaktowy