Materia: The Rising (minidokument)
materia
Materia: The Rising (minidokument)
Minidokument o zespole Materia nakręcony podczas prac nad albumem „The Rising” zrealizowany przez Piotra Garbowskiego
Behemoth: Thou Art Darkest
behemoth
Behemoth: Thou Art Darkest
Relacja z warszawskiego wernisażu wystawy towarzyszącej premierze płyty Behemoth
„I Loved You At You Darkest”
Hunter: HellWood #tour report
hunter
Hunter: HellWood #tour report
Materiał z archiwalnej serii „#tour report” nagrany podczas poznańskiego koncertu Hunter zorganizowanego z okazji 10-lecia płyty „HellWood”
Antigama: Depressant #tour report
antigama
Antigama: Depressant #tour report
Materiał z archiwalnej serii „#tour report” nagrany podczas ostatniego koncertu Antigamy w Poznaniu w ramach trasy „Depressant Tour”
Jinjer: wywiad Six Questions Show
jinjer_wywiad
Jinjer: wywiad Six Questions Show
Wywiad z Eugenem Abdukhanovem, muzycznym liderem Jinjer, który przeprowadził dla nas Filip z The Sixpounder

RockMetalNews TV


RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry.

Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów. Wszystkie są dostępne w sekcji video RockMetalShop.pl oraz RockMetalNews.pl na Facebooku. Jeśli interesujecie się rockiem i metalem, a jeszcze ich nie widzieliście, idźcie zrobić sobie popcorn, bo jest co oglądać!

Polecamy


Skøv: Family Feast (minidokument)

Kiedy kilka lat temu pojawili się na scenie, nie zostali zbyt ciepło przyjęci, ale dziś to już przeszłość. Skøv są na świeżo po premierze drugiej płyty, którą sporo udowodnili, choć z wiadomych względów nie zagrali trasy z nowym materiałem. Postanowiliśmy odwiedzić chłopaków we Wrocławiu, gdzie na co dzień mieszkają, by dowiedzieć się co u nich. Pokręciliśmy się trochę po mieście i spędziliśmy ze Skøv dzień w prawdopodobnie najbardziej klimatowej sali prób we Wrocławiu. Sprawdźcie minidokument o naszym ulubionym zespole grającym punk metal!

Autor materiału: Piotr Garbowski

Gdzie oglądać nasze materiały na bieżąco?


Wszystkie treści video publikujemy na Facebooku

Nie macie Facebooka? Aby każdy mógł oglądać nasze materiały, wróciliśmy na YouTube, gdzie znów lądują wszystkie nasze realizacje. Wciąż publikujemy je również na RockMetalNews.pl wraz z obszernymi zajawkami i opisami.

Macie pomysł na zwiększenie dostępności naszych wywiadów, a może znacie jakiś kanał, gdzie dodatkowo moglibyśmy je publikować? Dajcie nam znać. Rozważymy każdą opcję!

 

Bądź z nami na YouTube

Po dłuższej przerwie wracamy do publikowania naszych materiałów na YouTube. Zależy nam na tym, żeby nasze treści były jeszcze bardziej dostępne. Wkładamy w nie mnóstwo serca i pracy. Subskrybując nasz kanał YouTube, okazujesz nam wsparcie i motywujesz do działania. Jeśli podoba Ci się to, co robimy, kliknij w poniższy przycisk. Dziękujemy.

 

Poznaj serie materiałów video


Wywiady

Wywiady video to jedna z naszych specjalności. Z artystami rozmawiamy w naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu. Montujemy wywiady tak, by były treściwe, rzeczowe i konkretne, starając się zapraszać naszym zdaniem najciekawsze kapele.

Dowiedz się więcej

Six Questions Show

Six Questions Show to seria wywiadów z najlepszymi rockowymi i metalowymi zespołami, które prowadzą dla nas Filip i Paweł z formacji The Sixpounder. Na każdą rozmowę przygotowujemy sześć zagadnień, rozwijanych przez zaproszone do rozmowy gwiazdy.

Dowiedz się więcej

#tour report

Seria materiałów video „#tour report” była do niedawna naszym najpopularniejszym działem. Z wiadomych względów w ostatnich miesiącach musieliśmy zwolnić, ale pracujemy nad tym, by znów móc ją regularnie prowadzić. To jeszcze nie koniec. Póki co serię „#tour report” zastąpią odrębne materiały poświęcone wybranym przez nas zespołom.

Autorzy treści video


Piotr Garbowski

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque arcu sapien, volutpat sit amet sapien vitae, facilisis rhoncus turpis. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Ut volutpat finibus dignissim. Nullam ac quam erat. Phasellus dapibus, ante eget ornare aliquam, mauris tortor faucibus elit, quis convallis metus ex vitae turpis. Sed interdum, nibh vel volutpat tempus, odio est pretium ante, sit amet dapibus neque lacus condimentum libero.

Kontakt z Piotrem

Krzysztof Sobieralski

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque arcu sapien, volutpat sit amet sapien vitae, facilisis rhoncus turpis. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Ut volutpat finibus dignissim. Nullam ac quam erat. Phasellus dapibus, ante eget ornare aliquam, mauris tortor faucibus elit, quis convallis metus ex vitae turpis. Sed interdum, nibh vel volutpat tempus, odio est pretium ante, sit amet dapibus neque lacus condimentum libero.

Kontakt z Krzysztofem

Seria Six Questions Show – prowadzący


Filip Sałapa

Filip to frontman wrocławskiej formacji The Sixpounder, w której śpiewa i pisze teksty. Większość z was zna Filipa z koncertów i teledysków The Sixpounder, ale muzyka nie jest jego jedyną pasją. Filip to także uznany fotograf, autor sesji zdjęciowych wielu ludzi związanych z rockiem i metalem. Jest zadeklarowanym weganinem i wielkim miłośnikiem motoryzacji. Jako (prawie) absolwent filologii angielskiej odpowiada za prowadzenie wywiadów z zagranicznymi zespołami.

Kontakt z Filipem

Paweł Ostrowski

Paweł jest założycielem The Sixpounder, autorem brzmienia zespołu i producentem muzycznym. Jego zajawką jest rozwój osobisty, mentalny i duchowy. Uwielbia organizować koncerty, czym daje upust swojemu menadżerskiemu zacięciu. Pewnie nie raz bawiliście się na organizowanym przez niego gigu. Jeśli nie gra lub nie organizuje właśnie kolejnego koncertu, najprawdopodobniej pochłania kolejną książkę. Ewentualnie jest z nami i prowadzi kolejny wywiad. Paweł odpowiada za rozmowy z polskimi zespołami.

Kontakt z Pawłem

Masz propozycję materiału video?


Reprezentujesz ciekawych, ambitnych artystów? Pracujesz dla agencji koncertowej, która organizuje rockowe lub metalowe wydarzenie? A może po prostu masz pomysł, o kim moglibyśmy zrobić materiał video? Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Staramy się docierać do zespołów własnymi kanałami, ale każda pomoc jest na wagę złota!

Jesteśmy mobilni i posiadamy bardzo rozbudowane zaplecze sprzętowe: kamery rejestrujące obraz w rozdzielczości 4K, profesjonalne oświetlenie, pełne omikrofonowanie i wiele, wiele więcej niezbędnych narzędzi. Dzięki temu możemy utrzymywać wysoki standard publikowanych treści.

Szanujemy zarówno widzów, jak i artystów. Do realizacji każdego materiału zawsze podchodzimy przygotowani. Jesteśmy pasjonatami muzyki i na bieżąco śledzimy to, co aktualnie dzieje się w środowisku. Docieramy do szerokiego grona odbiorców. Nasz cel to tworzenie najlepszych jakościowo rockowych i metalowych materiałów video w polskim internecie.

 

Zwykle realizacja materiału video przebiega w kilku krokach:

Umawiamy się z zespołem, managementem lub organizatorem koncertu

Przybywamy na miejsce i rozkładamy sprzęt, a następnie przygotowujemy się do pracy

Nagrywamy wywiady oraz wszystkie potrzebne ujęcia niezbędne do zmontowania materiału

Składamy sprzęt i w miarę możliwości na miejscu ustalamy szczegóły późniejszej publikacji

Montaż materiału

Publikacja

Formularz kontaktowy