Nergal i Porter ruszą w Polskę. Znamy szczegóły trasy Me And That Man

Doczekaliśmy się – obóz Me And That Man, głośnego bluesowego projektu Nergala i Johna Portera, podał daty polskich koncertów. Trasa zespołu wystartuje 21 września w Toruniu. W sumie w jej ramach grupa odwiedzi 13 miast, promując materiał z wydanej w marcu płyty „Songs Of Love And Death”.

Po sukcesie zagranicznej trasy projekt Me And That Man ma apetyt na więcej – a to dobra wiadomość dla fanów, którzy niecierpliwie czekali na jakiekolwiek wieści odnośnie polskiej trasy nowego zespołu Nergala i Johna Portera.

Znane są już szczegóły jesiennych koncertów Me And That Man. W objazdówkę po Polsce grupa wyruszy we wrześniu. W pierwszej kolejności odwiedzi Toruń (21 września), Zieloną Górę (22 września) i Katowice (23 września). W dalszej kolejności zawita m.in. do Warszawy, Trójmiasta i Poznania. Szczegółowe daty sprawdzicie poniżej.

Jak informuje obóz Me And That Man, podczas wrześniowo-październikowych koncertów nie zabraknie niespodzianek. Sam Nergal już nie może doczekać się polskich występów.

– Przyjęcie „Songs of Love and Death” w kraju przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania – przyznaje głos Behemotha. – Po europejskich koncertach, na których dotarliśmy się jako zespół, jesteśmy gotowi na kolejną rundę, tym razem w Polsce! W ten sposób pragniemy podziękować wszystkim wam za wsparcie, które daliście Me And That Man! 13 sztuk w kluczowych miejscach na krajowej mapie, 13 sztuk pełnych pasji i prawdziwego rock and rolla – zaprasza Nergal.

Naszą recenzję albumu Me And That Man „Songs of Love and Death” znajdziecie via [link]

A oto daty polskich koncertów bandu i ich videozapowiedź. Enjoy!

21.09 Toruń , Lizard King
22.09 Zielona Góra, Kawon
23.09 Katowice, Fabryka Porcelany
24.09 Wrocław , Zaklęte Rewiry
28.09 Poznań , Aula Artis
29.09 Warszawa, Palladium
30.09 Gdańsk, Teatr Szekspirowski
1.10 Szczecin , Sala Koncertowa
4.10 Bielsko Biała , Galeria BWA
5.10 Kraków , Teatr Variete
6.10 Rzeszów , Lukr
7.10 Łódź , Wytwórnia
8.10 Białystok , Zmiana Klimatu

fot. materiały prasowe / Oskar Szramka

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV