Nergal i John Porter znów razem. Latem polska trasa Me And That Man

Nergal i John Porter ponownie łączą siły. Tego lata trasę po Polsce zaliczy projekt Me And That Man. Duet Nergal & Porter w sierpniu zamierza odwiedzić siedem miast, a we wrześniu dodatkowo pojawić się na Summer Dying Loud.

Nie spodziewaliśmy się, że Nergal i John Porter będą jeszcze w stanie się dogadać. Najwyraźniej jednak topór wojenny został zakopany, a relacje założycieli projektu Me And That Man poprawiły się na tyle, że będą w stanie zagrać razem ogólnopolską trasę.

– Dopóki jestem i dopóki on jeszcze jest na wolności, coś trzeba razem zrobić – komentuje John Porter w nagraniu, w którym wspólnie z Nergalem zaprasza na koncerty Me And That Man.

Począwszy od 6 sierpnia i koncertu we Wrocławiu, grupa zaliczy osiem występów. Trasa obejmie największe polskie miasta oraz festiwal Summer Dying Loud w Aleksandrowie Łódzkim.

Gdzie i kiedy pojawią się Nergal i John Porter, sprawdzicie poniżej.

Przypomnijmy: Nergal i John Porter stworzyli projekt Me And That Man w 2017 r. Wspólnie zdołali wydać ciepło przyjęty album „Songs Of Love and Death”, a także zagrać serię udanych koncertów w Polsce i krajach Europy Zachodniej, po czym ich drogi nieoczekiwanie rozeszły się.

– To nie była najłatwiejsza współpraca w moim życiu, co tak naprawdę oznacza, że była to najtrudniejsza współpraca w moim życiu – po czasie wspominał Nergal. – Chodzi mi o współpracę między facetami, bo były jakieś kolaboracje z kobietami, które były nieco trudniejsze. Ale jeśli chodzi o współpracę „man-to-man”, było naprawdę ciężko. To po prostu nie mogłoby działać. Jeden z nas zabiłby drugiego prędzej czy później, więc lepiej trzymać się od siebie z dala, ale zostać przy życiu.

CZYTAJ TEŻ: ROB HALFORD O WSPÓŁPRACY Z NERGALEM. „TO SIĘ WYDARZY”

W ubiegłym roku Nergal – już bez Johna Portera – wydał album „New Man, New Songs, Same Shit”, prezentując nowe wcielenie Me And That Man. Koncepcja płyty została oparta o gościnne występy dobrych kumpli Nergala, takich jak Corey Taylor ze Slipknot, Brent Hinds z Mastodon, Matt Heafy z Trivium czy Isahn, lider norweskiego Emperora.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV