Nergal i John Porter znów razem. Latem polska trasa Me And That Man

Nergal i John Porter ponownie łączą siły. Tego lata trasę po Polsce zaliczy projekt Me And That Man. Duet Nergal & Porter w sierpniu zamierza odwiedzić siedem miast, a we wrześniu dodatkowo pojawić się na Summer Dying Loud.

Nie spodziewaliśmy się, że Nergal i John Porter będą jeszcze w stanie się dogadać. Najwyraźniej jednak topór wojenny został zakopany, a relacje założycieli projektu Me And That Man poprawiły się na tyle, że będą w stanie zagrać razem ogólnopolską trasę.

– Dopóki jestem i dopóki on jeszcze jest na wolności, coś trzeba razem zrobić – komentuje John Porter w nagraniu, w którym wspólnie z Nergalem zaprasza na koncerty Me And That Man.

Począwszy od 6 sierpnia i koncertu we Wrocławiu, grupa zaliczy osiem występów. Trasa obejmie największe polskie miasta oraz festiwal Summer Dying Loud w Aleksandrowie Łódzkim.

Gdzie i kiedy pojawią się Nergal i John Porter, sprawdzicie poniżej.

Przypomnijmy: Nergal i John Porter stworzyli projekt Me And That Man w 2017 r. Wspólnie zdołali wydać ciepło przyjęty album „Songs Of Love and Death”, a także zagrać serię udanych koncertów w Polsce i krajach Europy Zachodniej, po czym ich drogi nieoczekiwanie rozeszły się.

– To nie była najłatwiejsza współpraca w moim życiu, co tak naprawdę oznacza, że była to najtrudniejsza współpraca w moim życiu – po czasie wspominał Nergal. – Chodzi mi o współpracę między facetami, bo były jakieś kolaboracje z kobietami, które były nieco trudniejsze. Ale jeśli chodzi o współpracę „man-to-man”, było naprawdę ciężko. To po prostu nie mogłoby działać. Jeden z nas zabiłby drugiego prędzej czy później, więc lepiej trzymać się od siebie z dala, ale zostać przy życiu.

CZYTAJ TEŻ: ROB HALFORD O WSPÓŁPRACY Z NERGALEM. „TO SIĘ WYDARZY”

W ubiegłym roku Nergal – już bez Johna Portera – wydał album „New Man, New Songs, Same Shit”, prezentując nowe wcielenie Me And That Man. Koncepcja płyty została oparta o gościnne występy dobrych kumpli Nergala, takich jak Corey Taylor ze Slipknot, Brent Hinds z Mastodon, Matt Heafy z Trivium czy Isahn, lider norweskiego Emperora.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.