Nergal i John Porter zapraszają na przejażdżkę. Nowy klip Me And That Man

Tuż przed startem pierwszej polskiej trasy koncertowej przypominają o sobie Nergal i John Porter, czyli Me And That Man. W sieci pojawił się nowy klip ich projektu Me And That Man. Gotowi na „Nightride”?

Me And That Man stawiają na klimat. Wprawdzie czasem cieniem rzucają się na niego kontrowersje, jak w niedawnym teledysku do „Magdalene”, którego główną bohaterką była masturbująca się zakonnica – ale nie tym razem.

Najnowszy teledysk Me And That Man zrealizowany do utworu „Nighride” to nocna przejażdżka rasowym oldtimerem wraz z Nergalem i Johnem Porterem, którzy po zmroku załatwiają swoje tajemnicze interesy. Nic bynajmniej nie jest powiedziane wprost, a wszystko kończy deklaracja: „To Be Continued”.

Nie wiadomo, czy odnosi się ona do fabuły klipu, czy do przyszłości projektu Me And That Man. My w obu przypadkach liczymy na ciągłość.

Video do „Nightride” możecie sprawdzić poniżej.

Przypominamy: jeszcze we wrześniu Me And That Man wyruszą w pierwszą polską trasę. W pierwszej kolejności zespół odwiedzi Toruń (21 września), Zieloną Górę (22 września) i Katowice (23 września). W dalszej kolejności zawita m.in. do Warszawy, Trójmiasta i Poznania. Szczegółowe daty sprawdzicie w naszym kalendarium.

Naszą recenzję „Songs of Love and Death”, debiutanckiego albumu Me And That Man, znajdziecie via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV