Strudzony Nergal śpiewa na pustkowiu. Nowy klip Me And That Man

Obskurny motel w środku kalifornijskiego pustkowia, samotny Nergal i szczery, demoniczny blues – jest trzeci klip Me And That Man. Tym razem wspólny projekt lidera grupy Behemoth i Johna Portera wsparli goście: m.in. Czesław Mozil, Kev Fox i… dzieci przyjaciół Nergala. Oto „Cross My Heart And Hope To Die”.

– To piosenka manifest… mojej wewnętrznej ciemności i wątpliwości. Do bólu szczera i bezkompromisowa – mówi Nergal, komentując trzeci już singiel promujący debiutancki album Me And That Man, którego premierę zaplanowano na 24 marca.

– Klip nakręciłem podczas mojego pobytu w Los Angeles – opowiada muzyk. – Razem z jego twórcami, Nico i Peterem Beste, udaliśmy się do obskurnego motelu w środku pustkowia. Brudna pościel karaluchy, prysznic i kibel mogłyby z powodzeniem robić za scenografię do filmu „Piła 6”. Mrok w czystej postaci. Jeśli do tego dodasz ledwo przespaną noc, to powinno to dopełnić obrazu mojego stanu psychicznego podczas jego kręcenia. Byłem brudny, zmęczony i sfrustrowany, ale nie walczyłem z tym, bo ten stan był kompletny z przesłaniem „Cross My Heart”.

Przesłanie „Cross My Heart” możecie sprawdzić poniżej.

My tymczasem przypominamy, że album „Songs of Love And Death”, czyli pierwszą płytę Me And That Man, można zamawiać w przedsprzedaży na www.meandthatman.pl – na CD, winylu, kasecie magnetofonowej oraz oczywiście w formie cyfrowej. Więcej o projekcie pisaliśmy w artykule: „Nergal i John Porter łączą siły. Zobacz pierwszy teledysk Me and That Man!”.

Komentarze

Jedno przemyślenie nt. „Strudzony Nergal śpiewa na pustkowiu. Nowy klip Me And That Man

Dodaj komentarz