Fred Durst (Limp Bizkit) stworzy własny podcast!

Wokalista Limp Bizkit będzie gospodarzem ciekawego programu!

W 2022 roku amerykański prezenter telewizyjny, komik i pisarz Bill Maher stworzył własny podcast, którego nazwa to Club Random. Po dwóch latach postanowił rozszerzyć formułę nazywając go Club Random Studios do którego zaprosił dwóch znanych muzyków rockowych – Billego Cogana z The Smashing Pumpkins oraz Freda Dursta z Limp Bizkit. Durst na być gospodarzem programu zajmującego się tematem UFO i teorii spiskowych.

– Nie znałem wcześniej osobiście Freda i Billa – mówi Maher. – Ale od samego początku czujemy się w swoim towarzystwie jak najlepsi przyjaciele. Rozmowa z nimi jest jak spotkanie w sobotni wieczór z ulubionymi ludźmi, dlatego razem stworzymy dużo dobrych rzeczy.

Corgan i Durst byli gośćmi w Club Random w 2023 roku. Durst już wcześniej wykazywał zainteresowanie tematem UFO będąc narratorem filmu na ten temat autorstwa doktora Stevena Greena. Durst poruszył również temat UFO i teorii spiskowych na jednym z koncertów Limp Bizkit w Kolorado w 2022 roku.

– Nienawidzę być jak kaznodzieja, ale niezwykle ważne jest, aby nie wierzyć we wszystkie bzdury, którymi nas kłamią – mówił ze sceny wokalista. – Wszyscy karmią nas bzdurami i sieją strach, ale naszym zadaniem jest poszukiwanie prawdy. To wkrótce się stanie – dodał na koniec.

W tej chwili nie wiadomo kiedy będzie miał premierę format prowadzony przez Dursta.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.