Coma pokazała nowy teledysk. Drugi promujący album „2005 YU55”

Coma pokazała nowy teledysk. Klip do utworu „W cwał” promuje wydany w październiku 2016 r. album „2005 YU55”. To drugi singiel z ubiegłorocznego wydawnictwa łodzian po opublikowanym przedpremierowo utworze „Lipiec”.

Nie jest tajemnicą, że ostatnia płyta Comy spotkała się z mieszanym odbiorem – tak ze strony publiczności, jak krytyków. Trudny, hermetyczny, a zdaniem niektórych po prostu grafomański krążek wywołał niemałą konsternację nawet wśród najzagorzalszych fanów łódzkiej formacji.

Sam zespół tłumaczył, że „2005 YU55” to materiał zbliżony do audiobooka. Jako że dobra literatura powinna tworzyć obrazy, Coma zobrazowała kolejny numer z płyty. Mowa o utworze „W cwał”.

Wprawdzie „2005 YU55” to epopeja ukazująca losy niejakiego Adama Polaka na tle kosmicznej katastrofy, teledysk do utworu „W cwał” pozbawiony jest efektów specjalnych. Nie ma przestrzeni kosmicznej, jest za to kilka osób stłoczonych na niewielkiej przestrzeni zamkniętego pomieszczenia. Jest też cyberprzestrzeń – ale więcej nie zdradzimy. Klip możecie zobaczyć poniżej.

Mech Comy – także ten związany z albumem „2005 YU55” – znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV