Z Oslo do Polski – wybuchowy N3RV z nowym klipem koncertowym

N3RV to nowa, wybuchowa mieszanka, która od środka chce rozsadzić polską scenę nowoczesnego mocnego brzmienia. Porozumienie polskiego artysty, na co dzień mieszkającego w Oslo, i ekipy Demo Rescue Team doprowadziło do powstania niebezpiecznej, elektroniczno-core’owej bomby. Oto najnowsza realizacja projektu – koncertowy klip do utworu „Coma”.

N3RV to nowy projekt na muzycznej mapie świata – powstał pod koniec 2015 r., a jego liderem jest Daniel Wójcik, który w zaciszu domowym w Oslo sam tworzy całą muzykę.

Jeszcze do niedawna N3RV był solowym projektem. Kilka miesięcy temu Wójcik połączył siły z członkami wrocławskiego Demo Rescue Team, z którymi wspólnie sieją chaos na europejskich scenach. Pomaga im w tym potężnie brzmiący materiał, swoją moc zawdzięczający ciężkiej elektronice, nisko nastrojonym gitarom i uderzającemu wokalowi.

13 listopada minionego roku miała miejsce premiera pierwszego longplaya N3RV zatytułowanego „Dark Daze”. Najnowszym klipem promującym to wydawnictwo jest „Coma”. Klip możecie zobaczyć poniżej.

Z pierwszej ręki wiemy, że na fali dobrego odbioru „Dark Daze” załoga N3RV już teraz pracuje nad kolejnym wydawnictwem, które światło dzienne ma ujrzeć we wrześniu tego roku. Będziemy trzymać rękę na pulsie. Wy natomiast możecie znaleźć N3RV na Facebooku via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV