Pierwszy singiel z nowej płyty Depeche Mode już jest!

Stało się to, na co długo czekali fani Depeche Mode. Grupa opublikowała pierwszy singiel zapowiadający jej nowy album. Tak jak zapowiedział wydawca nadchodzącego krążka, to utwór „Where’s the Revolution”. Sam album ujrzy światło dzienne 17 marca.

Długie 4 lata grupa Depeche Mode kazała czekać fanom na nowe wydawnictwo. Długo? Może i tak, ale ważne, że oczekiwanie to już przeszłość. Premierę 14. albumu Depeche Mode zaplanowano na 17 marca. Płyta będzie nosić tytuł „Spirit”.

Pierwszy singiel promujący krążek już jest. To opatrzony frapującą animacją, bazującą na okładce płyty, utwór „Where’s the Revolution”, który został udostępniony we fragmencie jeszcze w ubiegłym roku na konferencji prasowej zespołu w Mediolanie.

„Spirit” będzie pierwszą nowością Depeche Mode od czasu wydanej w 2013 r. płyty „Delta Machine”, która – przypomnijmy – zadebiutowała na 1. miejscu oficjalnych zestawień sprzedaży płyt w 12 krajach, także w Polsce.

Co ważne dla fanów, niedługo po premierze albumu Depeche Mode wyruszy w światową trasę koncertową. Jej pierwszą, europejską część zobaczy ponad 1,5 mln widzów w 21 krajach. Trasa rozpocznie się 5 maja w Sztokholmie. W Polsce Depeche Mode pojawią się 21 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

To jednak nie wszystko. Polskich fanów Depeche Mode Sony Music Poland zaprasza na specjalną imprezę w warszawskim barze Studio. Tam 16 marca, czyli dzień przed oficjalną premierą „Spirit”, będzie można nabyć krążek wraz z dostępnym tylko tej nocy unikalnym zestawem gadżetów. Póki co szczegóły imprezy nie są jednak znane.

Jeśli nie chcecie czekać – mnóstwo merchu Depeche Mode znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.