Ozzy Osbourne i Zakk Wylde nagrają wspólny album? Wylde otwarty

Ozzy Osbourne i Zakk Wylde znów połączą siły na wspólnym albumie? Najpierw obaj panowie mają do zagrania kilka wspólnych koncertów, ale po nich – wszystko jest możliwe. Możliwości stworzenia nowego materiału z Ozzym bynajmniej nie wyklucza lider Black Label Society.

Choć grupa Black Sabbath oficjalnie zakończyła karierę, Ozzy Osbourne ani myśli żegnać się ze sceną. Legendarny wokalista zapowiedział już, że w przyszłym roku ukaże się jego nowy solowy album. Przed jego premierą Ozzy zagra kilka koncertów w Stanach Zjednoczonych. I bynajmniej nie wyruszy na nie sam.

Jak już informowaliśmy, do koncertowego składy Osbourne’a dołączy Zakk Wylde, głos i gitara Black Label Society, wcześniej zaś – etatowy gitarzysta zespołu Osbournea, z którym występował w latach 1987-2009. Czy Wylde pojawi się również na nowym longplayu Ozzy’ego?

– Moje relacje z Ozzym i Panią O. (Sharon Osbourne, żoną i managerką Ozzy’ego Osbourne’a) są takie, że jeśli zawołają mnie i powiedzą: „Kup jajka i mleko i posprzątaj w kojcu dla psa”, zrobię to. Jeśli Oz będzie chciał ze mną coś nagrać, zrobimy to – powiedział Wylde w wywiadzie dla „Chicago Tribune”, zaznaczając, że jest otwarty na współpracę z emerytowanym frontmanem Black Sabbath. Póki co trudno jednak mówić o konkretach.

– Jeszcze nie rozmawialiśmy o planach nagraniowych – zaznaczył Wylde. – Po prostu, teraz jesteśmy skupieni na koncertach.

Przypomnijmy: jako członek zespołu Ozzy’ego Osbourne’a Zakk Wylde zagrał na 6 albumach. Ostatnim jest „Black Rain” z 2007r.

Merch tematyczny związany z Ozzym Osbournem znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV