Nosowska na księżycu. Hey pokazał nowy teledysk

Nowy teledysk ma dla was Hey. Tym razem obrazu doczekał się utwór „Błysk” z płyty o tym samym tytule. Klip warto obejrzeć z kilku powodów, choćby dlatego, by zobaczyć jak Katarzyna Nosowska radzi sobie, stawiając pierwsze kroki na księżycu i wysyłając sygnał Marcinowi Dorocińskiemu.

Hey przyzwyczaił nas już do równie ciekawych, co nieszablonowych teledysków. Nie inaczej jest z klipem do „Błysku”. Jego akcja rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej, a dokładniej – na księżycu, po którym pewnie stąpa głos Heya, Katarzyna Nosowska.

W najnowszym teledysku zespołu nie pojawiają się ani Jurij Gagarin, ani Neil Armstrong. Jest za to Marcin Dorociński, którego Hey zaprosił na plan po raz drugi z rzędu. Dorocińskiego można było zobaczyć również w klipie do utworu „2015” .

Nowemu teledyskowi grupy towarzyszy interaktywna gra ściśle związana z tekstem utworu. Znajdziecie ją na oficjalnej stronie zespołu [link].

Dyskografię Heya zamyka wydany 22 kwietnia 2016 r. album „Błysk”. „Błysk” oraz inne płyty grupy znajdziecie na RockMetalShop.pl [link].

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV