Elvis żyje? Fani pokazali aktualne zdjęcia „króla rock’n’rolla”

Fani Elvisa od lat nie mają wątpliwości, że ich idol wciąż żyje – i jak przekonują, mają na to niezbite dowody. Najnowszy to zdjęcia i nagrania starszego pana przechadzającego się po posiadłości Presleya w Memphis. Ich zdaniem to musi być Elvis!

No właśnie, ale czy naprawdę ten pan może być Elvisem?

Nie jest tajemnicą, że część fanów do dziś nie może pogodzić się ze śmiercią króla rock’n’rolla, który w 1977 r. zmarł w swojej posiadłości w Memphis. W efekcie od lat co rusz powstają nowe teorie spiskowe, mające przekonać świat, że Presley wcale nie umarł w wieku 42 lat.

Najważniejsza z teorii to ta, że sfingował swoją smierć, nie mogąc dłużej znieść presji związanej ze sławą. Inna dotyczy rzekomego konfliktu Elvisa z mafią. Problemem zawsze były jednak dowody. Aż do teraz.

Fani Presleya zrzeszeni na facebookowym fanpage’u „Evidence Elvis Presley is Alive” twierdzą, że znaleźli legendarnego pieśniarza. Co więcej, ich zdaniem nadal mieszka on w Memphis i z okazji swoich 82. urodzin odwiedził swoją dawną posiadłość Graceland. Na potwierdzenie swoich insynuacji pokazali nawet zdjęcia i nagrania, na których ich zdaniem widać 82-letniego Elvisa. Dowodem na to, że to właśnie on, ma być obecność towarzyszących mu ochroniarzy.

Nie podejmujemy się oceny, czy starszy pan ze zdjęcia to rzeczywiście Elvis. W tej kwestii ustępujemy wam pola. Sami zobaczcie, a później uwierzcie lub nie. Drzwi do kościoła wyznawców Elvisa są w każdym razie otwarte.

W razie potrzeby po merch króla rock’n’rolla zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.