Anthrax również z Lady Gagą? Frank Bello: „Jest niesamowita”

Tego nie spodziewali się fani formacji Anthrax. Frank Bello, basista zespołu, przyznał, że grupa chętnie nawiązałaby współpracę z Lady Gagą. Czy oznacza to, że kolejna legenda tzw. wielkiej czwórki thrash metalu pokusi się o mezalians z popową supergwiazdą?

Cóż, nic nie jest jeszcze przesądzone, ale w oczach Anthrax Lady Gaga to prawdziwa metalówa – i właśnie dlatego grupa nie widzi przeszkód, by połączyć siły z autorką takich hitów, jak „Just Dance” czy „Pokerface”.

O wszystkim w rozmowie z włoskim „Rock Rebel Magazine” opowiedział Frank Bello, basista Anthrax.

– Lady Gaga jest naszą przyjaciółką – zdradził Bello. – Jest niesamowita. Kochamy ją, ale dopiero co wystąpiła na Grammy z Metalliką. Jest metalówą, za co ją uwielbiam. Jest doskonała, dlatego bardzo chcielibyśmy z nią współpracować. Niestety, nie ma za dużo czasu, jest bardzo zajęta. Ale jest metalówą i za to ją uwielbiamy.

Jak twierdzi muzyk, choć póki co nie ma konkretnych planów odnośnie współpracy na linii Anthrax – Lady Gaga, wszystko jest możliwe.

– Jesteśmy otwarci na taką współpracę – zaznaczył Bello.

Nie mniej otwarty na współpracę z Lady Gagą wydaje się jego kolega z zespołu, Scott Ian, który jeszcze niedawno sam zaprosił Gagę do współpracy, będąc pod wrażeniem jej występu na finale Super Bowl.

Czy zatem kolejny zespół z Big Four of Thrash zaskoczy fanów niecodzienną kooperacją? Przypomnijmy: na niedawnej gali rozdania nagród Grammy Lady Gaga wystąpiła u boki innej legendy wielkiej czwórki thrash metalu – Metalliki. Sam występ okazał się klapą, o czym pisaliśmy w artykule: „Grammy 2017: Wpadka podczas koncertu Metalliki z Lady Gagą”, ale z marketingowego punktu widzenia okazał się strzałem w dziesiątkę. Bo pomimo że Metallica nie zgarnęła żadnej statuetki, jej występ z Gagą medialnie był bodaj najczęściej podejmowanym tematem po gali rozdania nagród Grammy. Co więcej, po wszystkim Lars Ulrich stwierdził, że drzwi do składu Metalliki są dla Lady Gagi otwarte.

Czy zatem Anthrax pójdzie w ślady czterech jeźdźców? Cóż, czas pokaże. Merch Anthrax dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Alfred Nitsch (CC BY-SA 3.0 AT)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.