Nowi wykonawcy na Impact Festivalu. Wśród nich raper MGK

Organizatorzy Impact Festivalu zaprezentowali kolejnych wykonawców, którzy w dniach 15 i 17 czerwca zagrają w Tauron Arenie Kraków przed System Of A Down i Linkin Park. To zespoły Royal Republic i Red Sun Rising oraz spore zaskoczenie, raper Machine Gun Kelly.

Wprawdzie zręcznie wplątuje w swoją twórczość (oraz w swój image) elementy rocka i punk rocka, odwołując się w swoich numerach do m.in. Kurta Cobaina i innych legend, to przede wszystkim raper, którego przynależność do kultury hip-hopowej jest niepodważalna. Machine Gun Kelly – bo to o nim mowa – mimo to wystąpi na festiwalu, który do tej pory kojarzony był głównie z cięższym graniem, a dokładniej: na Impact Festival.

Raper w Tauron Arenie Kraków zamelduje się 15 czerwca, czyli pierwszego dnia imprezy, poprzedzając występ Linkin Park. Ale Machine Gun Kelly to nie jedyny nowy artysta w line-upie Impact Festivalu.

Jak poinformowali organizatorzy, drugiego dnia imprezy, który przypadnie na 17 czerwca, zagrają zespoły: Royal Republic i Red Sun Rising. Oba wystąpią w ramach supportu przed gwiazdą wieczoru – grupą System Of A Down.

Sprzedaż biletów na festiwal prowadzi Live Nation (www.livenation.pl) – tam również znajdziecie więcej informacji na temat imprezy. Ceny wejściówek zaczynają się od 249 zł.

Komentarze

Dodaj komentarz