Machine Gun Kelly w filmie „Brud”. Oto metamorfoza rapera

Premiera filmu „Brud” poświęconego historii Mötley Crüe odbiła się szerokim echem. Jedną z szerzej komentowanych kwestii jest rola Machine Gun Kelly’ego, popularnego rapera, który na potrzeby filmu wcielił się w postać perkusity Tommy’ego Lee. Oto jak wyglądała jego przemiana!

MGK to przykład rapera, który otwarcie mówi, że wychował się na muzyce gitarowej. Raper od lat zręcznie wplata w swoją twórczość elementy rockowe i punkowe. Na koncertach MGK nie boi się sięgać po gitarę, a w wywiadach często podkreśla, jak wielkimi idolami byli dla niego Kurt Cobain i Chester Bennington.

Kiedy ogłoszono, że będzie jedną z gwiazd filmowej biografii Mötley Crüe, MGK szalał z radości w mediach społecznościowych, chwaląc się m.in. lekcjami gry na bębnach pobieranymi specjalnie pod kątem filmu. Swój entuzjazm MGK przekuł w dobrze ocenianą rolę. Wejście w buty Tommy’ego Lee wymagało od niego jednak sporej transformacji.

Specjaliści od charakteryzacji nie mieli łatwego zadania. Raper pokazał film, na którym widać, ile czasu i wysiłku zajęło przysposobienie go do roli Tommy’ego Lee. Jeśli tak wyglądały przygotowania do każdej ze scen, śmiało można powiedzieć, że charakteryzatorzy należeli do najbardziej zapracowanych osób na planie „Brudu”.

Film opublikowany przez MGK możecie zobaczyć poniżej.

„Brud” trafił na platformę Netflix 22 marca. Oprócz MKG zagrali w nim m.in. Daniel Webber (Vince Neil), Doughas Booth (Nikki Sixx) oraz znany z „Gry o Tron” Iwan Rheon (Mick Mars).

Grupa Mötley Crüe to jeden z najważniejszych zespołów glamrockowych. Grupę w 1981 r. założył Nikki Sixx. Zespół oficjalnie zakończył działalność w 2015 r.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.