Fani Slipknot i wokalista Trivium odpowiedzieli raperowi MGK

Akcja rodzi reakcję. Raper MGK, który werbalnie zaatakował Slipknot, otrzymał mocną odpowiedź od fanów grupy i wokalisty Trivium Matta Heafy’ego.

MGK mocno wkurzył fanów Slipknot, jadąc po zamaskowanej kapeli z Iowa podczas niedawnego koncertu na festiwalu Riot Fest w Chicago. Popularny raper, który ostatnio pozuje na gwiazdę rocka, wytknął członkom Slipknot wiek i to, że noszą maski. Następnie MGK pozwolił sobie na osobistą wycieczkę pod adresem Coreya Taylora. Frontman Slipknot nie zareagował zbyt impulsywnie, ograniczając się do stwierdzenia, że MGK zachowuje się jak dzieciak.

Mniej wyrozumiałości dla rapera miała publiczność festiwalu Louder Than Life, gdzie MGK został sowicie wybuczany. Grając koncert na Louder Than Life, MGK musiał oglądać morze środkowych palców skierowanych w swoją stronę. Ale na tym nie koniec.

Litości dla MGK nie ma też Matt Heafy, lider grupy Trivium, który postanowił zabrać głos w sprawie.

„Chciałbym oficjalnie zdissować MGK za to, że jest trzydziestolatkiem, który przebiera się za p**********o szesnastolatka na p*********j scenie” – napisał na Twitterze muzyk, parafrazując wypowiedź MGK pod adresem Slipknot.

Po chwili Heafy dodał w kolejnym tweecie: „Nigdy o nim nie pomyślałem aż do momentu, kiedy pojechał po Slipknot, czyli zespole, który przetarł szlaki takim kapelom, jak moja. Tysiącom takich kapel. Squirt Gun szuka atencji, ale nawet jeśli to zagrywka PR-owa, ciśnięcie Slipknota wymaga odpowiedzi”.

MGK musi przełknąć gorzką pigułkę. Atakowanie legend i wypominanie komukolwiek wieku nigdy nie jest mile widziane i po raz kolejny możemy się o tym przekonać.

CZYTAJ TEŻ: COREY TAYLOR ODPOWIADA RAPEROWI MGK

Przypomnijmy: w sierpniu miało dojść do koncertu Slipknot w Polsce. Wydarzenie, które pierwotnie było planowane jeszcze na 2020 r., ostatecznie odbędzie się 7 sierpnia 2022 r. Miejsce, czyli trójmiejska Ergo Arena, pozostaje bez zmian. Koncert organizuje Mystic Coallition, wspólny front Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.