Jest jest – pierwszy teledysk Depeche Mode promujący „Spirit”

Jest pierwszy teledysk Depeche Mode promujący nowy album grupy – i nie ma zaskoczenia. Klipu doczekał się opublikowany wcześniej numer „Where’s The Revolution”. Premiera „Spirit” 17 marca.

Depeche Mode kują żelazo póki gorące. Pokazali już okładkę nowego wydawnictwa, zaprezentowali pierwszy promujący je singiel, zachęcili fanów do poprowadzenia ich facebookowego fanpage’a, teraz natomiast – wypuścili do sieci pierwszy klip zapowiadający nadchodzący album.

„Spirit” – bo taki tytuł będzie nosił krążek – ukaże się 17 marca. Będzie to pierwsze wydawnictwo Depeche Mode od czasu premiery płyty „Delta Machine”, która – przypomnijmy – zadebiutowała na 1. miejscu oficjalnych zestawień sprzedaży płyt w 12 krajach, także w Polsce.

Krótko po premierze nowego albumu Depeche Mode wyruszy w światową trasę koncertową. Jej pierwszą, europejską część zobaczy ponad 1,5 mln widzów w 21 krajach. Trasa rozpocznie się 5 maja w Sztokholmie. W Polsce Depeche Mode pojawią się 21 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Pierwszy klip promujący „Spirit” możecie zobaczyć poniżej. Merch Depeche Mode znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV