Iggy Pop znów docenił Me And That Man. Nergal i Porter w BBC

Znów okazuje się, że Nergal to jeden z najbardziej cenionych Polaków w muzycznym biznesie. Po raz kolejny utwór Me And That Man, projektu współtworzonego przez lidera Behemotha wraz z Johnem Porterem, zagościł na antenie BBC – i to znów za sprawą samego Iggy’ego Popa!

Rzadko zdarza się, by zagraniczne legendy przejawiały zainteresowanie twórczością polskich artystów, ale Nergal gra w lidze światowej – i to jak się okazuje, nie chodzi wyłącznie o Behemotha, z którym od lat zapełnia sale koncertowe na całym świecie.

Bo wygląda na to, że jego nowy, bluesowo-folkowy projekt Me And That Man, który Nergal współtworzy z Johnem Porterem, w mgnieniu oka zdobył uznanie, nawet w oczach największych, takich jak Iggy Pop. Legendarny rockman, od lat lubujący się w akustycznych, bluesowych songach, po raz kolejny postanowił zaprezentować podczas swojego autorskiego programu w BBC 6 Music utwór Me And That Man, a dokładniej: „Voodoo Queen” z płyty „Songs of Love And Death”.

Przypomnijmy: inny utwór z krążka, singlowy „My Church Is Black”, w tej samej audycji Pop zaprezentował na początku czerwca. Łagodniejsze oblicze Nergala najwyraźniej przypadło mu do gustu. A wam?

Jeśli chodzi o naszą opinię, wyraziliśmy ją w recenzji „Songs of Love and Death”. Znajdziecie ją via [link]

Daty zbliżających się wielkimi krokami polskich koncertów Me And That Man sprawdzicie w artykule: „Nergal i Porter ruszą w Polskę. Znamy szczegóły trasy Me And That Man”.

Komentarze

Dodaj komentarz