Doda przed Guns N’ Roses w Gdańsku! Wiemy kto będzie supportował zespół

Ta informacja może ściąć z nóg niektórych fanów Guns N’ Roses, ale jeśli spojrzeć na to na chłodno – nie jest aż tak wielkim zaskoczeniem. Doda oraz zespół Virgin wystąpią przed Guns N’ Roses na Stadionie Energa Gdańsk, gdzie 20 czerwca – z Axlem, Slashem i Duffem McKaganem w składzie – grupa pojawi się w ramach trasy Not In this Lifetime.

Występując z Dodą na jednej scenie podczas swojego koncertu w łódzkiej Atlas Arenie w 2015 r., Slash wprawił część swoich fanów w osłupienie. Niewykluczone, że czeka nas powtórka z rozrywki. Jak poinformowała agencja Live Nation Polska, organizator czerwcowego koncertu Guns N’ Roses, przed pojawieniem się na scenie legendarnych Gunsów na Stadionie Energa Gdańsk zaprezentują się Doda i grupa Virgin. Drugim supportem Gunsów tego dnia będzie formacja Killing Joke.

Czy możemy mówić tu o zaskoczeniu? Niewątpliwie tak, nie jest ono jednak tak wielkie, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że Dodę i Slasha łączą bliskie stosunki, o czym wokalistka nie raz wspominała w wywiadach. Co więcej, Slash miał być zachwycony jej głosem, kiedy razem wykonywali utwór „Sweet Child O’ Mine” w Łodzi w 2015 r. podczas wspomnianego koncertu w Atlas Arenie.

Cóż, nie od dziś Virgin przedstawia się jako zespół rockowy, a nawet jeśli taki nie jest – jaki kraj, taka Lady Gaga…

Więcej o polskim koncercie Guns N’ Roses pisaliśmy w artykule: „Koncert Guns N’ Roses w Polsce: Na płytę biletów już nie ma!”. Merch Guns N’ Roses dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz