Koncert Guns N’ Roses w Polsce: Na płytę biletów już nie ma!

To może być koncertowe wydarzenie 2017 r. Guns N’ Roses z Axlem, Slashem i Duffem na pokładzie przylecą do Polski. Grupa 20 czerwca wystąpi na Stadionie Energa Gdańsk. Bilety rozchodzą się na pniu. Na płycie koncertu już nie wysłuchacie!

„Nie w tym życiu” – solidarnie odpowiadali członkowie Guns N’ Roses, gdy pytano ich o możliwość zagrania wspólnej trasy. A jednak – Gunsi zwierają szeregi i już szykują się do przyszłorocznego tournee, w ramach którego odwiedzą również Polskę.

Sprzedaż biletów na polski koncert Guns N’ Roses wystartowała 9 grudnia. Bilety są do nabycia na stronie Live Nation Polska (www.livenation.pl). Ceny wahają się od 227 do 456 zł.

Jeżeli chcecie ustrzelić bilet, musicie się pośpieszyć. Jak poinformowała prowadząca sprzedaż biletów na koncerty Guns N’ Roses agencja Live Nation, przez pierwsze 24 godziny od uruchomienia sprzedaży zeszło ponad milion wejściówek. Tempo, w jakim fani zespołu kupują bilety, jest oszałamiające. Wkrótce wejściówek może już nie być.

Nie inaczej jest w Polsce.

–  Nie ma dostępnych biletów na płytę – usłyszeliśmy, dzwoniąc do Live Nation Polska. – Dostępne są bilety na trybuny górne nienumerowane za 227 zł, na trybuny górne za 337 zł, na trybuny dolne też za 337 zł i na trybuny premium za 456.

Oczywiście fanom Gunsów pozostają jeszcze pakiety VIP. Te mieszczą się w przedziale cenowym od 1072 zł (Hot Ticket Package) do grubo ponad 4 tys. zł (Welcome To The Jungle Ultimate Package). Dużo? Cóż, rock and roll to też biznes…

Trasa „Not In This Lifetime” w sumie obejmie przeszło 50 koncertów, m.in. w Azji, Europie, Australii i Stanach Zjednoczonych. Będzie to pierwsza międzynarodowe tournee Guns N’ Roses od czasu Use Your Illusion Tour (1991-1993). Więcej informacji na jej temat znajdziecie na: www.gunsnroses.com/tour

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.