Będzie trasa The Rolling Stones w Europie. Polski nie ma w rozpisce

Rolling Stones ruszają w trasę. W ramach No Filter Tour legendarni rockmani zagrają 13 koncertów w 9 krajach Europy. Niestety, nie mamy dobrych wieści dla polskich fanów formacji – zespół nie planuje odwiedzić Polski.

Gdyby zsumować wiek każdego z nich, wyszłoby, że jako zespół mają prawie 300 lat (sic!). Im jednak wciąż mało rock’n’rolla – i dlatego znów ruszają w trasę!

Grupa The Rolling Stones zaanonsowała europejskie tournée. We wrześniu i październiku Mick Jagger, Keith Richards i reszta składu zaliczą 13 koncertów, w ramach No Filter Tour odwiedzając m.in. Niemcy, Włochy i Hiszpanię.

– Jestem bardzo podekscytowany perspektywą jesiennych koncertów i powrotu do dobrze znanych, jak i zupełnie nowych dla nas miejsc – podkreśla Mick Jagger, głos Stonesów.

– Ludzie, nadchodzimy. Do zobaczenia na miejscu – dodaje gitarzysta Keith Richards.

Niestety, do Polski tym razem Stonesi nie przyjadą. Nie będzie więc powtórki z 2007 r., kiedy na warszawskim Służewcu zespół zagrał swój jak dotąd ostatni polski koncert.

Przypomnijmy: ostatnią serię koncertów The Rolling Stones zaliczyli w Ameryce Południowej, kończąc głośnym występem na Kubie, obserwowanym przez ponad milion osób. Występ i jego okoliczności stały się tematem filmu „Ole Ole Ole”, który poprzedził wydanie „Blue and Lonesome” – ostatniego albumu The Rolling Stones.

Naszą recenzję krążka znajdziecie via [link]

Merch The Rolling Stones znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz