Zakk Wylde pokazał nowy teledysk. Tak brzmi łagodne oblicze rockmana

Zakk Wylde ma nowy teledysk. Klip do utworu „Lost Prayer” promuje wydany wiosną 2016 r. ostatni solowy album lidera Black Label Society pt. „Book of Shadows II”. To już trzeci klip zrealizowany do utworu z tego wydawnictwa.

Zakk Wylde nie raz już udowodnił, że świetnie czuje się w nastrojowych, gitarowych balladach, pokazujących łagodne oblicze amerykańskiego rockmana. Tym razem lider Black Label Society, a wcześniej etatowy członek zespołu Ozzy’ego Osbourne’a, zaprezentował kolejny utwór w lżejszym klimacie.

„Lost Prayer” to czwarty track z wydanego dokładnie 8 kwietnia 2016 r. albumu „Book of Shadows II”, drugiej i zarazem pierwszej od przeszło 20 lat solowej płyty Wylde’a. Klip do utworu można już obejrzeć na YouTube. Miłośnikom subtelnych, gitarowych dźwięków i brawurowo wpisujących się w kontekst drapieżnych solówek powinien się spodobać.

Przypomnijmy: pierwsza część „Book of Shadows” ukazała się w 1996 r. Promujący go utwór „Between Heaven and Hell” dotarł do 28. miejsca listy Billboard Mainstream Rock Songs w Stanach Zjednoczonych.

Zakk Wylde urodził się w 14 stycznia 1967 r. Ostatni koncert muzyka w Polsce miał miejsce 3 czerwca w Łodzi.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV