Youtuberzy nagrali klip o Woodstocku. Człowiek Warga: „To będzie legendarne”

„To będzie legendarne” – przekonuje Człowiek Warga, jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów, i w nowym teledysku promującym Przystanek Woodstock zachęca do wypadu na Wooda.

„Najpiękniejszy festiwal świata”, jak często określa się Przystanek Woodstock, zbliża się wielkimi krokami. Niektórzy, tak jak autor kanału zDupy i inni youtuberzy, zdążyli już poczuć woodstockowy klimat, czemu wyraz dali w klipie zrealizowanym na potrzeby promocji wydarzenia.

Teledysk powstał przy współpracy z jedną z sieci telefonii komórkowej i w założeniu ma zachęcać do zacierania międzypokoleniowych różnic i wspólnego tworzenia legendarnej historii Woodstocku.

W klipie oprócz Człowieka Wargi, autora piosenki, rozpoznacie (lub nie) także innych youtuberów: Red Lipstick Monster, Izaka, a także Jurka Owsiaka pojawiającego się w teledysku w charakterze gościa.

„Twórcy klipu zapraszają nas do obejrzenia historii o tym, jak magia Przystanku Woodstock inspiruje wszystkich ludzi, niezależnie od wykonywanego zawodu, wieku, płci i preferencji muzycznych. Youtuber Maciek Dąbrowski wciela się w superbohatera, który zabiera wszystkich w podróż na Przystanek Woodstock, by przeżyć razem niezapomniane chwile” – w informacji prasowej wyjaśnia Fundacja WOŚP.

Teledysk udostępniamy poniżej.

Przypominamy: w tym roku Przystanek Woodstock ma odbyć się w dniach 3-5 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Potwierdzeni artyści, którzy wezmą udział w wydarzeniu, to m.in. Amon Amarth, Trivium i Archive.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV