TVP będzie szukać gwiazd rocka. Nowy program w ramówce stacji

O dobrych zmianach w telewizji publiczne rzadko kiedy mówi się dobrze, ale ta może ucieszyć fanów rocka – a już na pewno osoby, które chciałyby zostać jego gwiazdami. W poniedziałek, 6 marca, TVP Rozrywka rozpocznie emisję nowego talent show „Gwiazdy Rocka”.

Mówią, że moda na programy typu talent show powoli mija, ale takiego jeszcze nie było. Bo cel nowego programu, który w najbliższy poniedziałek po raz pierwszy wyemituje TVP Rozrywka, jest jasno określony: znaleźć nową gwiazdę rockowych scen.

Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, w programie „Gwiazdy Rocka” wyłoniona zostanie ósemka aspirujących wokalistów, która pod okiem jurorów i ekspertów będzie pracować nad własnymi, rockowymi bangerami. W założeniu uczestnicy mają bowiem śpiewać wyłącznie własne piosenki.

Kto zasiądzie w jury? Następców Micka Jaggera będą oceniać Karolina Glezer (wokalistka jazzowa), Krzysztof Ferdyn (Myslovitz), Adam Konkol (Łzy) i Przemysław Myszor (Niegrzeczni). Program poprowadzi Wojciech Kaczmarczyk.

Samo widowisko oprócz elementów talent show ma zawierać nawiązania do historii polskiego rocka. Program będzie emitowany w poniedziałki o godz. 20.15. No to co – mamy tu jakieś gwiazdy rocka? Jeśli tak – już wiecie gdzie się zgłaszać. W końcu żadna gwiazda rocka, nie licząc Ziggy’ego Stardusta, nie spadła z nieba, prawda?

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV