Rozkładanie sprzętu, praca w studiu i do baru. Nowy klip Deep Purple

Blisko 5 minut klasycznego brzmienia Deep Purple i obraz pokazujący legendarnych rockmanów od kuchni – Purple pokazali nowy teledysk. Klip do utworu „All I Got Is You” zapowiada nowy album zespołu. Premiera krążka w kwietniu.

Za to brzmienie fani kochają Deep Purple. „All I Got Is You”, nowy utwór grupy, który znajdzie się na planowanej na kwiecień płycie „InFinite”, trafił do sieci – i to od razu z teledyskiem. W klipie wykorzystano fragmenty filmu dokumentalnego „From Here to InFinite”, skrzętnie dokumentującego proces powstawania nowego albumu Deep Purple.

Rozkładanie sprzętu, praca w studiu, a nawet wspólny wypad Purpli do baru – wszystko to zobaczycie na teledysku do „All I Got Is You”. Muzycznie jest nie mniej ciekawie. Jeśli głos Iana Gillana i solówki Steve’a Morse’a to połączenie, które przyśpiesza wam tętno, to będzie to!

Przypomnijmy: 7 kwietnia Purple planują pokazać światu nowy materiał. Tuż po premierze „InFinite” zespół wyruszy w pożegnalną trasę koncertową The Long Goodbye Tour, w ramach której odwiedzi również Łódź i Katowice – kolejno 23 i 24 maja

Grupa Deep Purple po raz ostatni wystąpiła w Polsce 26 lipca 2016 r. podczas X edycji Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Rok wcześniej pojawiła się w łódzkiej Atlas Arenie. Dyskografię Deep Purple zamyka album „Now What?!” z kwietnia 2013 r. Merch Deep Purple dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV