Radioslam wkrótce w RockMetalTV. „Ten zespół aż kipi”

Po krótkiej przerwie w nadawaniu wracamy z RockMetalTV. Nastawcie odbiorniki, bo wkrótce nadamy w eter koncert fenomenalnej grupy Radioslam prosto z Vintage Records Studio. Jest na co czekać. „Ten zespół aż kipi” – komentuje energię Radioslam Szymon Swoboda, producent muzyczny, właściciel Vintage Records Studio.

Gdyby mieli własną rozgłośnię, puszczaliby w niej Nirvanę, Foo Fighters, The White Stripes i Tame Impalę, a przynajmniej tam mówili nam, kiedy spotkaliśmy się na wywiadzie w barze Whiskey In The Jar w Poznaniu. Jedno jest pewne: mają dobre wzorce i wiedzą, jak z nich czerpać.

– Perspektywa pracy z nimi w studio napawała mnie ekscytacją – przyznaje Szymon Swoboda, który ugościł Radioslam w swoim Vintage Records Studio. Jak mówi, po raz pierwszy zobaczył ich na ubiegłorocznych Eliminacjach do Przystanku Woodstock.

– Zrobili wtedy na mnie duże wrażenie – nie ukrywa Szymon. – Moje oczekiwania względem tego zespołu były dość wysokie i nie zawiodłem się. Jest to zespół w pełni świadomy tego, co robi i co chce osiągnąć. Muzycy Radioslam wiedzą, co to jest ciążka praca w drodze do sukcesu. Pracowało się z nimi fantastycznie.

Lada dzień rozpocznie się miks ścieżek audio i montaż video. Wszystko po to, byście mogli poczuć energię, jaką emanuje Radioslam. Materiał nagrany w Vintage Records wkrótce trafi do sieci. Efekty będziemy publikować stopniowo. W sumie zobaczycie 3 odcinki RockMetalTV z udziałem Radioslam.

– Myślę, że udało nam się nagrać coś ekscytującego – zapowiada Szymon. Bądźcie czujni i czekajcie na pierwsze video. W międzyczasie zachęcamy do sprawdzenia naszego niedawnego wywiadu z Radioslam, a także artykułu o chłopakach, który niedawno publikowaliśmy na łamach RockMetalNews: „Radioslam włącza nadawanie. «Grać jak najgłośniej!»

Radioslam możecie śledzić na Facebooku via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV