Pierwsze koncerty Guns N’ Roses w 2017 za nami. Zobacz videorelacje fanów

Pierwsze tegoroczne koncerty Guns N’ Roses za nami. W sobotę, 21 stycznia, grupa zagrała w wypełnionej po brzegi hali Osaka Dome, a dzień później w World Arenie w Kobe. W sieci nie brakuje videorelacji japońskich fanów, którzy w miniony weekend mieli okazję zobaczyć występy Gunsów. Oto kilka z nich!

Gdy nagabywano ich o powrót, solidarnie odpowiadali „Nie w tym życiu”. Koniec końców wrócili, a swoją trasę przewrotnie nazwali „Not in This Lifetime”. Pierwsze koncerty w ramach jej tegorocznej odsłony za nami.

Koncertowy rok Gunsi rozpoczęli w Japonii, a dokładniej: w Osace, gdzie 21 stycznia zaprezentowali swój (prawie) klasyczny set. Bo choć zaczęli od „Better”, czyli od utworu z płyty „Chinese Democracy”, dalej skupili się na materiale z albumów „Appetite for Destruction” i „Use Your Illusion”, wykonując kolejno: „Estranged”, „Live and Let Die” i „Rocket Queen”. Nieco inną – ale równie przebojową – setlistę zaprezentowali w Kobe.

Na obu koncertach nie zabrakło takich evergeenów, jak „Sweet Child O’ Mine” czy „November Rain”, a w wszystko to zostało skrzętnie uwiecznione przez fanów. Kilka nagranych przez nich bootlegów zamieściliśmy poniżej.

Nie oceniamy, w jakiej formie są Gunsi (tu ustępujemy wam pola – komentarze są dla was). Odliczamy za to dni do polskiego występu zespołu, który odbędzie się 20 czerwca. Tego dnia Guns N’ Roses – z Axlem, Slashem i Duffem na pokładzie – zameldują się na Stadionie Energa Gdańsk. Będzie to jedyny polski koncert grupy w ramach „Not in This Lifetime Tour”.

Trasa „Not In This Lifetime” w sumie obejmie przeszło 50 koncertów, m.in. w Azji, Australii, Europie i Stanach Zjednoczonych. To pierwsze międzynarodowe tournée Guns N’ Roses od czasu Use Your Illusion Tour (1991-1993).

Sprzedaż biletów na polski koncert Guns N’ Roses prowadzi agencja Live Nation (www.livenation.pl).

Merch Gunsów dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

3 komentarze do “Pierwsze koncerty Guns N’ Roses w 2017 za nami. Zobacz videorelacje fanów”

 1. Zaczeli set od Better??? Better bylo szoste. 1It’s so easy2.Mr.Brownstone3.ChD4.WTTJ5.Double talkin’Jive6.BETTER…To chyba pisal fan N’Sync;)))

  Odpowiedz
  • Niestety, nie możemy się zgodzić. Spójrz jeszcze raz – mowa o koncercie w Osace, czyli pierwszym, jaki Gunsi zagrali w tym roku. W całości możesz obejrzeć go w pierwszym z załączonych filmów. Tak jak jest w tekście, zaczęli od „Better”. Od „It’s So Easy” zaczęli w Kobe i to o tym koncercie piszesz, ale w tekście jest wyraźnie napisane: „Nieco inną – ale równie przebojową – setlistę zaprezentowali w Kobe”. Zapewniamy, że oba koncerty obejrzeliśmy w całości 😉 Ale dziękujemy za komentarz i pozdrawiamy!

   Odpowiedz
 2. W Osace również zaczęli od It’s so easy. Osoba, która wrzuciła nagranie na youtube, napisała w komentarzu „9 video is missing”. Grali jeszcze m. in. Welcome to the jungle, Mr Brownstone i właśnie It’s so easy, więc myśl, że zaczęli tak jak zawsze.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.