Nowy materiał Nine Inch Nails jeszcze w tym roku!

A jednak. Nieprzypadkowo Trent Reznor prosił fanów, by czekali i patrzyli, co się wydarzy. To już oficjalne: nowy krążek Nine Inch Nails jeszcze w tym roku ujrzy światło dzienne. Premiera „Not The Actual Events”, 5-utworowej epki z nowym materiałem NIN, 23 grudnia.

Zapytany niedawno przez dziennikarza amerykańskiego „Rolling Stone’a” o ewentualną premierę nowego materiału Nine Inch Nails, Trent Reznor dał fanom nadzieję, że nowy krążek NIN ukaże się jeszcze w tym roku.

„Po prostu czekajcie i patrzcie, co się wydarzy” – powiedział Reznor, nagabywany przez dziennikarza pisma. Jak się okazuje, nie były to słowa rzucone na odczepnego.

Nowy materiał NIN rzeczywiście doczeka się premiery jeszcze w 2016 r. Wprawdzie nie będzie to pełnoprawny album, a 5-utworowa epka, ale to i tak wspaniały prezent świąteczny.

– To nieprzystępne, trudno przyswajalne nagranie, którego potrzebowaliśmy – zapowiada Reznor i dodaje: – To epka, ponieważ to wystarczająca długość, by opowiedzieć tę historię.

Warto odnotować, że na epce usłyszymy Atticusa Rossa, oficjalnie już nowego członka zespołu. Krążek 23 grudnia trafi do sieci. Równocześnie pojawi się w autoryzowanym sklepie zespołu – w kompakcie oraz na winylu.

Dyskografię NIN zamyka album Hesitation Marks z 2013 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV