Guns N’ Roses żegnają Europę. „Do zobaczenia następnym razem”

Po 20 koncertach szlakiem europejskich stadionów Guns N’ Roses kończą tegoroczną przygodę z Europą. Występem w Tel Awiwie Gunsi oficjalnie zakończyli europejską część trasy Not In This Lifetime Tour. „Dziękujemy. Do zobaczenia następnym razem” – krótko żegnają się na Facebooku.

Guns N’ Roses nie lubią łzawych pożegnań. Zamiast tego wolą pożegnania z przytupem. Ostatni koncert, jaki zagrali w ramach europejskiej odsłony Not In This Lifetime Tour, który w miniony weekend odbył się w stolicy Izraela (dla booking managerów Gunsów najwyraźniej to jeszcze Europa), trwał przeszło 3 godz. i oglądało go ponad 60 tys. fanów. Tak „najbardziej niebezpieczny zespół na świecie” zwieńczył trwającą niespełna 2 miesiące tułaczkę po Starym Kontynencie.

„Dziękujemy. Do zobaczenia następnym razem” – na Facebooku żegnają europejskich fanów Guns N’ Roses. Do posta dołączone jest zdjęcia Axla Rose’a pakującego się na pokład samolotu.

Ekipa Guns N’ Roses bynajmniej nie wybiera się na wakacje. Po kilkunastu dniach przerwy zespół znów wyruszy na żniwa. Kolejna, amerykańska odsłona trasy Not In this Lifetime Tour wystartuje 27 lipca w St. Louis. W sumie grupa będzie koncertować aż do końca roku. Ostatni z zaplanowanych koncertów Guns N’ Roses na ten rok odbędzie się 25 listopada w Los Angeles.

Przypomnijmy: trasa Not In This Lifetime Tour to pierwsze międzynarodowe tournée Gusn N’ Roses w składzie z Axlem, Slashem i Duffem McKaganem od czasu Use Your Illusion Tour (1991-1993).

Do tej pory dzięki Not In This Lifetime Tour zespół zarobił astronomiczną kwotę przeszło 230 mln dolarów (dane z kwietnia). Szczegółowo o zarobkach Gunsów, a także ich debiucie na liście „Forbesa” pisaliśmy w artykule „Guns N’ Roses na liście „Forbesa”. Bogatsi niż Justin Bieber i Lionel Messi”.

Koszulki, płyty, a także najnowszą biografię Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.