Garden party u Mustaine’a? Wszystko ma swoją cenę…

Garden party na terenie posesji Dave’a Mustine’a? Jeżeli macie w kieszeni co najmniej 2 tys. dolarów, czujcie się zaproszeni. Muzyk zaprasza najwierniejszych fanów na swoje włości, oferując szereg atrakcji. Wśród nich: warsztaty dla muzykujących, kameralny, akustyczny koncert Megadeth, ognisko i wspólna degustacja win z gospodarzem.

Rudowłosy lider Megadeth miewa gorsze dni, często targają nim emocje, które niestety zdarza mu się wyładowywać na fanach podczas koncertów, ale tym razem wykazał się otwartością. Były gitarzysta Metalliki zaprosił fanów na kemping na terenie swojej posesji w Fallbrook w stanie Kalifornia.

Uściślając, Mustaine nie zaprosił wszystkich fanów. Zaprosił tych, którzy gotowi są zapłacić za wizytę w paszczy lwa niemało, bo co najmniej 2 tys. dolarów – tyle kosztuje najtańsza wersja „Megadeth Boot Camp”. Oczywiście są też takie, za które trzeba zapłacić trzy razy więcej, ale nie bądźmy drobiazgowi. Ważne, że w cenie są nie lada atrakcje.

„Megadeth Boot Camp” rozpocznie powitanie gości połączone ze spotkaniem z Megadeth. Standard. Dalej jednak program przedstawia się już mniej standardowo. Są w nim m.in. ognisko, przy którym członkowie Megadeth zagrają ekskluzywny koncert, w międzyczasie opowiadając o przeszło 30-letniej karierze grupy, a także: degustacja win z Davem, warsztaty i wspólne jam session. Na tym oczywiście nie koniec. Po pełen program odsyłamy na stronę wydarzenia [link].

Warto przypomnieć, że w przypadku Megadeth nie jest to pierwsza tego typu inicjatywa. Na początku tego roku zespół zaprosił do studia angielskiego prawnika, który z bliska przyglądał się pracom nad płytą „Dystopia”, co kosztowało go 5,5 tys. dolarów. Dużo? Cóż, czego się nie robi dla ukochanego zespołu…

„Megadeth Boot Camp” zaplanowano na weekend 10-13 marca 2017 r.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.