Bill Ward z Black Sabbath sprzedaje swój sprzęt. Skusisz się?

Gracie na bębnach i chcielibyście poszerzyć swój zestaw o coś niepowtarzalnego? Dobrze się składa – Bill Ward, legendarny perkusista Black Sabbath, postanowił przewietrzyć magazyny i sprzedaje trochę sprzętu. Taka okazja może się więcej nie powtórzyć!

– Na niektórych z tych rzeczy nie grałem od bardzo dawna, niektóre po prostu tu są – o wystawionym na sprzedaż sprzęcie mówi Bill Ward, wieloletni bębniarz Sabs. Ward ma co sprzedać. Pod młotek trafiło ponad 200 instrumentów i akcesoriów perkusyjnych z jego prywatnej kolekcji.

– Jeśli trafią do bębniarzy, kolekcjonerów lub kogokolwiek, będę szczęśliwy – przyznaje Ward.

Począwszy od 28 czerwca, sprzęt Warda będzie można licytować na portalu aukcyjnym dla muzyków Reverb.com. Perkusista planuje opchnąć m.in. zestaw blach Super Zyn pamiętający sesje „Black Sabbath” i „Paranoid”, czyli dwóch pierwszych albumów Sabs, a także kultową stopę Ludwig z lat 70. Sprzętu jest oczywiście więcej. Dużą część wystawianych przedmiotów Ward prezentuje w specjalnym filmie, który został opublikowany na kanale Reverb.com. Film udostępniamy poniżej.

To jak – skusicie się na sprzęt Warda? Jeśli nie gracie na perkusji ani nie jesteście kolekcjonerami, na otarcie łez zawsze zostaje merch Black Sabbath. Dużo oryginalnych produktów znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV