Acid Drinkers zaprezentowali nowego gitarzystę

Tak jak zapowiadali, Acid Drinkers zmienili gitarzystę. Miejsce Jankiela, który niedawno pożegnał się z grupą, zajmie znany z występów w Corruption Robert „Bobby” Zembrzycki. „Ta sytuacja jest trochę jak bajka” – mówi nam nowy człowiek w załodze Acids.

O tym, że w szeregach Acid Drinkers nastąpi roszada, wiadomo już od jakiegoś czasu. W grudniu Acids opuścił wieloletni gitarzysta formacji, Wojciech „Jankiel” Moryto.

Grupa od razu dała do zrozumienia, że ma już za niego zastępstwo.

„Od stycznia w Acid Drinkers na drugiej gitarze wspierać nas będzie przyjaciel zespołu, którego przedstawimy wam wkrótce” – poinformował zespół w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku.

Dziś wiemy już, kim jest ów tajemniczy przyjaciel, który dołączy do Titusa, Popcorna i Ślimaka. To Robert „Bobby” Zembrzycki, gitarzysta grupy Corruption, były członek krakowskiego Saratana, a także znakomity fotograf, działający m.in. w cenionej ekipie Bandphoto.pl.

„Nam straszliwie pasuje! Jest moc! – komentują Acid Drinkers i ostrzegają: „Acids dopinają na ostatni guzik set koncertowy. Uważajcie na tyłki, bo będą skopane na najbliższych koncertach”.

Z dopiero co przedstawionym gitarzystą Acidów udało nam się skontaktować. Ten nie kryje ekscytacji czekającym go wyzwaniem.

– Ta sytuacja jest trochę jak bajka. Z jednej strony spełnienie marzeń, niesamowita szansa, która zdarza się jednemu na milion, którą mało kto dostaje, z drugiej – nie do końca to do mnie dociera. Sam nie wiem jeszcze, jak się w tym odnaleźć, ale myślę, że z czasem samo się to poukłada – mówi nam Bobby.

Pierwszy koncert w składzie Acid Drinkers muzyk ma już zaplanowany.

– Debiut mam w szczęśliwy dzień, w piątek, 13 stycznia, w miejscowości Pszów. To będzie feralny dzień dla Pszowa, bo rozniesiemy go na strzępy – odgraża się nowy człowiek w załodze Acids.

Trzymamy za słowo. Więcej o nowym gitarzyście Acid Drinkers napiszemy niebawem.

Dyskografię Acid Drinkers zamyka wydany we wrześniu 2016 r. album „Peep Show”. Płyty oraz merch Acidów znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV