Wytatuowani fani Guns N’ Roses przejmują Instagram. Nowa galeria

Od czasu, gdy zaprezentowaliśmy wam ostatnią galerię wytatuowanych fanów Guns N’ Roses, przez Instagram przetoczyła się kolejna nawałnica zdjęć opatrzonych hasztagiem „#GNRink”. Ogólne poruszenie, które wywołał sam zespół, zachęcając swoich fanów, by chwalili się swoimi dziarami, trwa w najlepsze. Oto kolejna porcja obrazów!

Członkowie Guns N’ Roses chwilowo mogą odetchnąć od koncertowania, ale za moment znów pakują się do samolotu. I choć do rozpoczęcia europejskiej części trasy Not In This Lifetime Tour zostało jeszcze trochę czasu, Gunsi nie dają o sobie zapomnieć, od czasu do czasu przypominając fanom, by chwalili się na Instagramie tatuażami nawiązującymi do wizerunku zespołu.

„Pokaż nam swoje tatuaże, używając [hasztagu] #GNRink” – pisali niedawno na Facebooku. Na efekty nie trzeba było czekać długo – i do dziś są one widoczne. Instagram cały czas zalewają opatrzone stosownym hasztagiem zdjęcia, na których fani prezentują dziary związane z Guns N’ Roses – czy to z wizerunkami członków zespołu, czy z najróżniejszymi wariacjami na temat jego logo.

Niektóre robią wspaniałe wrażenie, inne… cóż, z powodzeniem mogłyby stanowić inspirację dla Januszy Tatuażu. Tak czy inaczej – cała galeria prezentuje się imponująco.

Poprzednie galerie tatuaży fanów Guns N’ Roses możecie sprawdzić pod artykułami: „Wydziarani fani Gunsów przejmują Instagram. Zobacz ich zdjęcia” i „Wytatuowani fani Gunsów przejmują Instagram. Oto kolejna galeria!”

Korzystając z okazji, przypominamy: 20 czerwca Guns N’ Roses odwiedzą Polskę w ramach trasy „Not In This Lifetime”. Koncert odbędzie się na Stadionie Energa Gdańsk. Bilety znajdziecie na stronie Live Nation Polska.

Pełen merch Guns N’ Roses dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

#gnrink #gunsnroses

Post udostępniony przez Luiz Bandeira (@bandeirabruthus)

Minha ⭐❤️ #pet #virinha #gunsnroses #axlrose #tattoo #gnrink

Post udostępniony przez missfrancheschi (@camilla_francheschi)

#GnFnR #GNRink

Post udostępniony przez i’m the rocket queen (@adrirocketqueen)

Så vart det en Axl också#GNRink

Post udostępniony przez Jocke Andersson (@joakim.an)

#newink #nightrain#GNRink

Post udostępniony przez Jimi James (@genius4evil)

My first @gunsnroses tattoo, Pretty tied up #GNRink

Post udostępniony przez Niro Knox (@niroknox)

#GNRink #chesttattoo #fav #girlswithtattoos #gnr

Post udostępniony przez @taybaybz

Ny i samlingen #GNRink #nörd #addicted #tattoo #slash Made by @straydogstattoo

Post udostępniony przez Adam Staf – Filmmaker/Producer (@lordstaf)

#gnfnr #gnrink

Post udostępniony przez Jose Luis Garcia (@duffmckaggan)

@gunsnroses #GNRink

Post udostępniony przez Vane (@axlista)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV