Wokalista Godsmack przyjedzie do Polski na dwa koncerty

Wokalista znakomitego zespołu Godsmack, Sully Erna, wpada do Polski na dwa koncerty. Najpierw 23 września we Wrocławiu, a dzień później w Łodzi Erna zagra w swój solowy materiał. „Nie zabraknie ani potężnego, rockowego kopa spod znaku Godsmack, ani bardziej klimatycznych i spokojnych momentów” – zachęca organizator, Metal Mind Productions.

Erna znany jest głównie z hardrockowej formacji Godsmack, z którą nagrał 6 studyjnych płyt, z czego ostatnia „1000hp” ukazała się w 2014 r. To właśnie z Godsmack wylansował takie przeboje, jak „I stand alone”, „Awake” czy „Voodoo”. Sam artysta, który pochodzi z muzykalnej rodziny (ojciec był trębaczem, a dziadek znanym kompozytorem na Sycylii) oprócz tego, że śpiewa, komponuje i gra na gitarze, gra również na harmonijce, pianinie oraz na perkusji, od którego to instrumentu zaczął swoją przygodę z muzyką w wieku 3 lat.

Jako artysta solowy Erna zadebiutował w 2010 r. za sprawą płyty „Avalon”, nad którą pracował przez 7 lat. W zeszłym roku ukazał się drugi solowy krążek Erny, „Hometown Life”.

– Goodsmack to bardzo energetyczny, agresywny zespół rockowy – zauważa wokalista. – To te momenty, kiedy chcę krzyczeć i tupnąć nogą. Moje solowe rzeczy są dużo bardziej subtelne. To dorosła wersja mnie, tego jak postępuję i kim jestem. Chodzi tutaj o zaakceptowanie tych rzeczy, które w twoim życiu nie idą tak, jak powinny, bycie wdzięcznym za wszystkie wspomnienia, zarówno te dobre, jak i złe. Czasami doświadczenia te mogą być bardzo bolesne, ale to właśnie tak rodzą się piękne pieśni. Jestem szczęśliwy, że mam ten dar, który umożliwia mi przekazywanie tych rzeczy poprzez muzykę.

Erna we wrześniu wystąpi w dwóch polskich miastach – 23 września we Wrocławiu w klubie A2 i 24 września w Łodzi w Wytwórni.

Bilety do nabycia od 30 czerwca na stronach: www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl, www.ticketportal.pl oraz w sieci sklepów Empik.

Po koszulki i inne produkty związane z Godsmack zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Stefan Brending (CC BY-SA 3.0)

Komentarze

Dodaj komentarz