Tom Araya ze Slayera doczekał się pomnika w ukraińskim zoo

W nietypowy sposób nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy uhonorowali Tom Arayę, frontmana zespołu Slayer. W ogrodzie zoologicznym zlokalizowanym w Demidowie niedaleko Kijowa stanął imponujących rozmiarów pomnik wokalisty, a tuż za nim – wielki kamień z logo grupy i fragment tekstu utworu „Dead Skin Mask”.

Nie wiemy, co kierowało władzami ogrodu zoologicznego XII Months, kiedy podejmowały decyzję, by przyozdobić go statuą frontmana Slayera – ale my to szanujemy.

Jeżeli będziecie kiedyś w okolicach Kijowa, mieszczące się w pobliskim Demidowie zoo XII Months będzie pierwszorzędnym celem podróży. Przywitają was w nim nie tylko żywych rozmiarów Tom Araya, ale też ponad sto gatunków dzikich i domowych zwierząt, które zostały zaprezentowane wraz z monumentem.

Ciekawe co na to wszystko sam Tom Araya. Jeden z twórców pomnika przyznaje, że głos Slayera jeszcze go nie widział. Miała go za to widzieć jego żona Sandra – i podobno jest nim oczarowana!

Dla zainteresowanych: zoo XII Months to pierwszy ogród zoologiczny na Ukrainie otwarty okrągły rok. Jeśli kiedykolwiek uda wam się do niego zajrzeć, koniecznie zróbcie zdjęcie i prześlijcie na nasz adres – chętnie opublikujemy!

Zdjęcia pomnika udostępniamy poniżej.

Merch formacji Slayer dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV