Kerry King o swoich byłych kolegach ze Slayer

Przy okazji zbliżającej się premiery płyty Kerry King udziela sporej ilości wywiadów. Często padają pytania o byłych członków Slayera.

W wywiadzie dla magazynu Rolling Stone, King został zapytany, czy rozmawiał z byłym perkusistą Slayera, Dave’m Lombardo, który odszedł z grupy w 2013 roku.

– Nie. Dave Lombardo jest dla mnie martwy. Przez ostatnie lata byłem jedyną osobą, która trzymała go w zespole. Tom (Araya) chciał wywalić go dużo wcześniej, a Jeff (Hanneman) wtedy został ukąszony przez pająka, więc nie grywał z nami zbyt często. Mówiłem, że potrzebujemy Dave’a bo fani nam nie wybaczą jeśli kolejny raz odejdzie z zespołu. Jednak sprawa podczas koncertów w Australii kiedy mnie oczernił, przesądziła o jego dalszej grze w Slayer. Powiedziałem, pieprzyć tego gościa – mówi King.

Kolejnym członkiem Slayer o którego Kerry King został zapytany jest wokalista i basista, Tom Araya.

– Nie rozmawiałem z Tomem od naszego ostatniego koncertu w 2019 roku. Ale już przy ostatniej trasie widziałem, że Tom jest zmęczony i chce jak najszybciej być w domu, odstawić gitarę basową i zająć się innymi sprawami. Nikt z nas nigdy nie lubił być w blasku fleszy, ale Tom nie lubił tego szczególnie. Był jak pustelnik.

Kerry King potwierdził również, że różnice osobowości przyczyniły się do ostatecznego końca Slayera.

– Ja i Tom nigdy nie byliśmy po tej samej stronie barykady. Na przykład ja wolałem koktajl czekoladowy, a Tom waniliowy. Albo gdy ktoś mnie zapytał „Jakiego koloru jest niebo?”, ja odpowiadałem: „Niebieskie”, a Tom odpowiadał: „Białe”. Jesteśmy ludźmi z różnych światów. A im dłużej razem graliśmy, tym tych różnic pojawiało się co raz więcej.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.