Slayer wraca na scenę!

W to ogłoszenie chyba nikt nie wierzył przez ostatnie lata. Legenda z Bay Area znowu w akcji!

Wszyscy fani metalu pamiętają końcówkę roku 2019 kiedy Slayer uroczyście pożegnał się z fanami grając ostatnią trasę. Wtedy drogi muzyków również się rozeszły. Niedawno swój powrót ogłosił Kerry King, a dziś przecieramy oczy ze zdumienia widząc informację, że Slayer wróci na scenę jeszcze w tym roku.

– Nic nie może się równać z 90 minutami kiedy jesteśmy na scenie dzieląc się energią z naszymi fanami – skomentował Tom Araya. – I szczerze mówiąc brakowało mi tego.

Swoje zdanie wypowiedział również Kerry King.

– Czy tęskniłem za graniem na żywo? Oczywiście. Slayer wiele znaczy dla fanów, a fani wiele znaczą dla Slayer. Mija pięć lat odkąd widzieliśmy się z nimi po raz ostatni – mówi gitarzysta.

Na ten moment ogłoszono dwie daty koncertowe. Slayer wystąpi 22 września na Riot Fest w Chicago oraz na festiwalu Louder Than Life w Louisville.

– Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że Slayer ponownie stanie na scenie podczas Louder Than Life – mówi Danny Wimmer z Danny Wimmer Presents. – Byłem na ich ostatnim koncercie w The Forum w 2019 roku i od tego czasu pracowałem aby sprowadzić ich z powrotem na sceny.

Jeszcze niedawno Kerry King przy okazji swojego solowego materiału dementował jakiekolwiek plotki o tym, że Slayer wróci do grania. Jak widać, branża muzyczna zmienną jest.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.