Syn Titusa z Acid Drinkers imprezuje w teledysku Ryba and The Witches

Wygląda na to, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Maks Pukacki, syn Titusa z Acid Drinkers, wystąpił w imprezowym teledysku formacji Ryba and The Witches. Klip promuje nadchodzący album zespołu mający ukazać się jeszcze w kwietniu.

O tym, ile ostrych imprez przeszedł w swojej karierze Titus, krąży mnóstwo legend, ale teraz to syn frontmana Acids pokazuje, jak się to robi – w nowym teledysku Ryba and The Witches.

Oglądając klip, zobaczycie wszystko, bez czego trudno wyobrazić sobie iście rockowy melanż. Nie wdajemy się w szczegóły. Klip do utworu „Ginny” możecie sprawdzić poniżej.

„Ginny” zapowiada nadchodzący album Ryba and The Witches zatytułowany „Spell”. Krążek wyda Agencja Muzyczna Polskiego Radia. Premierę zaplanowano na koniec kwietnia.

Grupa Ryba and The Witches łączy rockowe, gitarowe brzmienie z elementami elektroniki, odwołując się w swojej twórczości do stylu takich zespołów, jak Depeche Mode czy The Sisters of Mercy. W maju 2014 r. ukazał się debiutancki album bandu. Skład formacji tworzą Bartek „Mucha” Muszyński (wokal, bas, syntezatory), Jakub Frydrych (gitara) i Piotr „Ryba” Rybicki (perkusja).

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV