Slayer, Behemoth i Lamb Of God na wspólnej trasie. Zobacz podsumwanie

Trwa wspólna, amerykańska trasa formacji Slayer, Lamb Of God i polskiego Behemotha. Obsada tournée ma wprawdzie do zagrania jeszcze 15 koncertów, ale w sieci już teraz pojawiło się pierwsze podsumowanie „Repentless North American Tour”. Check this out!

– Jesteśmy mocno podekscytowani, wchodząc w układ wraz z żywymi legendami i naszymi przyjaciółmi zarazem – mówił Nergal, głos Behemotha, zapowiadając wspólną trasę zespołu ze Slayerem i Lamb Of God.

Trasa „Repentless North American Tour” trwa w najlepsze, a jej uczestnicy bez problemu wypełniają sale koncertowe za oceanem. Podczas gdy Behemoth codziennie publikuje imponujące zdjęcia z amerykańską publicznością, Slayer idzie o krok dalej – i wypuszcza video nagrane podczas pierwszej części tournée. Tak wygląda wspólny wypad metalowej elity z silną, polską reprezentacją!

Video udostępniamy poniżej.

Trasa „Repentless North American Tour” rozpoczęła się 7 lipca koncertem w Bemidji w Minnesocie. Ostatni koncert, jaki odbędzie się w jej ramach, zaplanowano na 20 sierpnia. Wówczas Slayer, Lamb Of God i Behemoth zagrają w Phoenix w Arizonie.

Dla Nergala bynajmniej nie będzie to koniec koncertowych wojaży, bo przypomnijmy: we wrześniu lider Behemotha zagra pierwszą polską trasę z projektem Me And That Man. Szczegółów szukajcie w artykule: „Nergal i Porter ruszą w Polskę. Znamy szczegóły trasy Me And That Man”.

Merch Behemotha dostępny w RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV