Nowa gwiazda w line-upie Przystanku Woodstock. Zaskoczenie?

Nowa, zagraniczna gwiazda w line-upie 23. Przystanku Woodstock. Rockmani i metalowcy, którzy jadą na Woodstock dla mocniejszych akcentów, będą mieli okazję na festiwalowy chillout w hip-hopowym klimacie. Na „najpiękniejszy festiwal świata” przyjedzie House Of Pain!

Organizatorzy Woodstocku znów pokazują, że nie ma muzycznych klimatów, na które byliby zamknięci. Na tegoroczną odsłonę imprezy zaprosili hip-hopowe legendy z kultowego składu House Of Pain – Everlasta, Danny’ego Boy’a i DJ’a Lethala!

Jak przypominają organizatorzy Przystanku Woodstock, reaktywowana ekipa House Of Pain w tym roku świętuje 25-lecie hitu „Jump Around”, którym spróbuje rozbujać również woodstockowiczów. Podczas ich koncertu nie zabraknie też innych przebojów, takich jak „Shamrocks and Shenanigans” czy „Put on Your S**t Kickers”.

Więcej o House Of Pain: [link]

Przypominamy: w tym roku Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Dotychczas potwierdzeni artyści, którzy wezmą udział w wydarzeniu, to m.in. Amon Amarth, The Exploited i Trivium.

fot. Tore Sætre (CC BY-SA 4.0)

Komentarze

Dodaj komentarz