Trwają zgłoszenia na Eliminacje do Przystanku Woodstock. Ostatnie dni!

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku czeka nas kolejny Przystanek Woodstock. Organizatorzy „najpiękniejszego festiwalu świata” szukają wykonawców na 23. odsłonę imprezy. Masz zespół? Musisz się pośpieszyć – czas na zgłoszenie swojego bandu masz do 5 lutego.

Woodstock to przede wszystkim festiwal, ale też klimat i ludzie, przed którymi pokazać chciałaby się każda kapela, niezależnie od gatunku czy stażu. O tym, że jest to możliwe, przekonało się wielu wykonawców. Warunek jest jeden: trzeba dać się poznać organizatorom imprezy i przekonać ich do swojej twórczości. Jak to zrobić?

Najlepszą drogą jest zgłoszenie swojego zespołu na Eliminacje do Przystanku Woodstock. Aby wziąć w nich udział, wystarczy wysłać swój materiał na adres organizatorów wydarzenia, czyli na adres Fundacji WOŚP (ul. Dominikańska 19C; 02-738 Warszawa).

Każdy krążek zostanie skrupulatnie przesłuchany przez jurorów konkursu. Ci na podstawie wszystkich zgłoszonych albumów i minialbumów wybiorą zespoły, które w półfinałach zagrają live przed jury (z Jurkiem Owsiakiem na czele) oraz publicznością. Droga z klubów prowadzi już prosto na Woodstock!

Nagroda główna to koncert na Dużej Scenie 23. Przystanku Woodstock, organizatorzy przewidują jednak również zaproszenia dla zespołów na Małą Scenę oraz na Scenę Viva Kultura w Pokojowej Wiosce Kryszny.

Organizatorem Eliminacji jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Regulamin konkursu oraz więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie www.woodstockfestival.pl/eliminacje

My przypominamy naszą relację z ubiegłorocznego finału Eliminacji, który w formie trzydniowego minifestiwalu odbywał się w dniach 8-10 czerwca 2017 r.

fot. P. Garbowski

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV