Nergal i John Porter w wersji polskiej. Oto „Cyrulik Jack”!

Me and That Man, czyli nowy projekt Nergala i Johna Portera, wypuścił polską wersję swojego pierwszego singla „My Church Is Black”. Utwór, którego tytuł w polskiej wersji brzmi „Cyrulik Jack”, promuje nadchodzący album nowo powstałej formacji. Premiera krążka 24 marca.

Nie wszyscy zdążyli przetrawić opublikowany dokładnie przed tygodniem singiel „My Church Is Black”, a tymczasem Me and That Man, nowy projekt Nergala i Johna Portera, pokazał kolejną rzecz. To utwór „My Church Is Black”, z tym że w wersji polskiej. Jej tytuł brzmi: „Cyrulik Jack”.

„Serca mi brak” – wyznaje tytułowy „Cyrulik Jack”, dopełniając efektu, jaki współtworzą mroczny blues i kontrowersyjny teledysk. Aż strach się bać całego albumu. Premiera krążka przewidziana jest na 24 marca. Co w tej chwili o nim wiadomo?

– To będzie się wywodzić z korzeni muzyki rockowej – mówił niedawno Nergal w wywiadzie dla portalu cgm.pl. – Zaczyna się tam, gdzie rock się urodził, czyli wychodzimy od bluesa, który mocno mnie inspiruje i którego dużo słucham. Stanowi on jedynie punkt wyjścia, natomiast album jako całość będzie bardzo eklektyczny. Nie jestem w stanie wrzucić go do konkretnej szuflady i powiedzieć, czym to jest.

Krążek wyda Cooking Vinyl, wytwórnia mająca pod swoimi skrzydłami m.in. Marylina Mansona, The Prodigy i The Dillinger Escape Plan. Płytę można już zamawiać – na CD, winylu, kasecie magnetofonowej oraz oczywiście w formie cyfrowej. Album „Songs Of Love and Death” przedsprzedażowo dostepny jest via [link] Bardziej szczegółowo pisaliśmy o nim w artykule: „Nergal i John Porter łączą siły. Zobacz pierwszy teledysk Me and That Man!”.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV