Metallica wystąpi w Polsce. Będzie promować materiał z „Hardwired”

Na tę wiadomość polscy fani Metalliki czekali od dawna. Trasa promująca album „Hardwired… to Self-Destruct” zahaczy o Polskę! Wprawdzie już nie w tym roku, a w przyszłym, ale w obliczu wcześniejszych niejasności to i tak świetna informacja. Koncert odbędzie się 28 kwietnia 2018 r. w Tauron Arenie Kraków.

Po ogłoszeniu przez Metallikę szczegółów europejskiego tournée polscy fani zespołu mają się z czego cieszyć. Zespół uwzględnił w swoim rozkładzie jazdy Polskę, a dokładniej: Kraków. 28 kwietnia 2018 r. James Hetfield wraz z kolegami zagrają w Tauron Arenie. Legendarnych mistrzów thrashmetalowych riffów supportować będzie silna norweska załoga Kvelertak.

Przedsprzedaż biletów dla członków oficjalnego fan clubu Metalliki wystartuje 21 marca o godz. 10.00 i potrwa dokładnie dobę. Trzy dni później rozpocznie się otwarta sprzedaż wejściówek. Za najtańszy bilet trzeba będzie zapłacić 236 zł. Chętni na pakiet VIP w najtańszej opcji będą musieli liczyć się z wydatkiem 899 zł.

Jak informuje agencja Live Nation, organizator koncertu, każdy album zakupiony oficjalnymi kanałami sprzedaży łączy się z możliwością otrzymania egzemplarza albumu „Hardwired… to Self Destruct”. O szczegółach nabywcy biletów zostaną poinformowani drogą mailową.

Więcej informacji na temat koncertu na stronie Live Nation. Mech Metalliki dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Ralph Arvesen (CC BY-SA 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV