Metallica na harfach? Bliźniaczki coverują „Enter Sandman”

Metallica na harfach? Te bliźniaczki po raz kolejny udowadniają, że to możliwe. Tym razem Harp Twins – bo to o nich mowa – wzięły na warsztat kultowy utwór „Enter Sandman”. Oto jak poradziły sobie z kultowym evergreenem czterech jeźdźców!

Własne wersje numerów Metalliki w sieci prezentuje wielu artystów. Ich są jednak wyjątkowe. Harp Twins, czyli blondwłose siostry Camille i Kennerly Kitt, to specjalistki od grania metalowych bangerów na harfach. W tej dziedzinie osiągnęły prawdziwe mistrzostwo.

Swoje niebanalne umiejętności siostry Kitt prezentowały już, przerabiając m.in. utwory Iron Maiden, Nightwish czy Blind Guardian. Teraz na ich kanale pojawiło się nowe nagranie. To nieśmiertelny „Enter Sandman” Metalliki w wykonaniu Harp Twins. Co sądzicie o tym wykonaniu? Znajdziecie je poniżej.

Warto odnotować, że to nie pierwszy numer Metalliki, który siostry postanowiły wziąć na warsztat. Wcześniej Harp Twins przerabiały m.in. „Nothing Else Matters”, „The Unforgiven” i „One”. Wszystkie wykonania znajdziecie na ich kanale.

Merch Metalliki znajdziecie natomiast na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV