McCartney zaśpiewał świąteczny przebój z gwiazdami Hollywood

Paul McCartney to jeden z wielu artystów, mających w swoim dorobku piosenki świąteczne. Jego „Wonderful Christmastime” to w tej kategorii prawdziwe arcydzieło. Utwór doczekał się odświeżonej wersji, która została zaprezentowana w programie popularnego Jimmy’ego Fallona.

To już tradycja, że Jimmy Fallon tuż przed Świętami zaprasza do swojego programu topowe supergwiazdy, by wspólnie z nimi wykonać jeden z tzw. Christmas Songów.

Komik, będący zarazem jedną z najpopularniejszych amerykańskich osobowości telewizyjnych, w tym roku zaprosił do swojego programu nie byle kogo. Wzięli w nim bowiem udział Paul McCartney oraz obsada wchodzącego na ekrany kin filmu animowanego „Sing”, w tym m.in. Scarlett Johansson, Resse Witherspoon i Matthew McConaughey.

Goście – wraz z Fallonem i grupą The Roots, dyżurnym house bandem w jego programie, wykonali a capella utwór „Wonderful Christmastime” Paula McCartneya, odświeżając tę trochę już zakurzoną – ale uroczą – piosenkę świąteczną.

Program The Tonight Show, od 2014 r. prowadzony przez Jimmy’ego Fallona, nadawany jest nieprzerwanie od 1954 r. W poprzednich latach w świątecznych odcinkach programu pojawiali się m.in. Mariah Carey i One Direction.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV