Kreator powraca. Jest nowy album i klip z niemieckimi nazistami

Jest nowy album niemieckiej grupy Kreator. Pierwsze od 5 lat wydawnictwo zespołu promuje teledysk do utworu „Totalitarian Terror”. Klip, w którym Kreator funduje słuchaczom trip do tajnych laboratoriów nazistowskich Niemiec, zrealizowała polska Grupa13.

„The Ahnenerbe było instytucją w nazistowskich Niemczech, mającą za zadanie badanie historii rasy aryjskiej” – dowiadujemy się z napisów poprzedzających najnowszy teledysk legend thrash metalu z formacji Kreator. Klip do utworu „Totalitarian Terror”, który w bezpardonowy sposób porusza trudny dla Niemiec temat nazizmu w I połowie XX w., promuje nowy album grupy zatytułowany „Gods Of Violence”. Za realizację teledysku odpowiadają Polacy – Grupa13.

Mroczna, niepokojąca i potężnie brzmiąca płyta „Gods Of Violence” to pierwsze wydawnictwo niemieckich weteranów od blisko 5 lat. Przypomnijmy: poprzedni krążek Kreatora „Phantom Antichrist” został wydany w czerwcu 2012 r.

Nowy materiał grupy polska publiczność będzie miała okazję sprawdzić w wersji live już niedługo, bo 15 lutego. Tego dnia Kreator pojawi się w warszawskiej Progresji. W ramach wydarzenia zagrają również inne cenione składy – Sepultura, Soilwork i Aborted.

Klip do „Totalitarian Terror” można zobaczyć poniżej. Merch Kreatora znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV