Iron Maiden na saksofonie. Niesamowity grajek uliczny w Dallas

Iron Maiden na saksofonie? Brzmi jak plan na zarobienie niezłych pieniędzy, zwłaszcza jeśli wcielić go w życie po koncercie Ironów. Dokładnie tak pomyślał artysta uliczny, który po zeszłotygodniowym występie zespołu w Dallas rządził pod stadionem American Airlines Center.

23 czerwca w Dallas członkowie Iron Maiden nie byli jedynymi muzykami mającymi okazję zasilić swoje konta gotówką. Swoje zarobił też niesamowity grajek uliczny, którego występ wykopał z YouTube serwis TeamRock.com.

Grajek – a raczej artysta – uliczny, który w zeszły piątek pojawił się pod stadionem American Airlines Center, dał popis swoich umiejętności, wykonując nieśmiertelny evergreen Ironów „The Trooper”. Jego cover wzbudził ogromne zainteresowanie. Wracający z koncertu swoich idoli fani Iron Maiden tłumnie przysłuchiwali się grze anonimowego saksofonisty. Nie zabrakło braw, osób filmujących wszystko smartfonami, a także gotówki, wrzucanej do wiadra (sic!) z datkami.

„Najwyraźniej gra pod American Airlines Center po zakończeniu większości wydarzeń, zdobywając klientów, którzy wracają z meczów Dallas Mavericks i Dallas Starts” – o grajku pisze TeamRock.com.

Przypomnijmy: utwór „The Trooper” to klasyczny numer Iron Maiden pochodzący z płyty „Piece of Mind”. Tematem utworu jest słynna szarża lekkiej brygady w czasie bitwy pod Bałakławą podczas wojny krymskiej.

Kawałek w wersji anonimowego saksofonisty udostępniamy poniżej.

Koszulki, płyty i inne produkty związane z Iron Maiden znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz